SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból,opuchnięcie po iniekcji. ENAN DG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19255

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

102

Wzrost

182

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

12x

Obwód uda

70

Obwód talii

90

Staż na siłowni

2 lata+

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

250b 400ww 150t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl meta

Opisz swój plan treningowy

5x week

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 miesiące

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezo

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

wl 150, mc 220, sq 190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3663
wałek / uczulenie??? ja tez walilem obok siebie i zero problemu.. stary poczekaj noc, jak sie pogorszy , ropa czy cos to wal do lekarza. Niech sie wypowie moze ktos kto bardziej ogarnia bo w sumie ja nigdy takiego ch**stwa nie przechodzilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
pewnie wino inj chvjowo zrobione
sam nic nie kombinuj, idz do lekarza bo po winie to moze sie nieciekawie rozwinac, poza tym pisales ze dupsko cie bolala, guzy miales itd i dalej waliles, ja pier.dole gdzie masz mozg

prop jak prop, bolec moze.. lekki stan zapalny tez moze byc, bo na ten ester niektorzy slaby reaguja. no ale to wyglada raczej na spie.rdolone wino inj.

btw jak pojdziesz do lekarza, to nie pie.rdol jakichs glupot, tylko powiedz prawde.


Zmieniony przez - highpriest w dniu 2014-11-13 00:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
w takim sensie że robiłem w inne miejsca później wszystko wróciło do normy więc przeszukując mnóstwo artykułów stwierdziłem iż poprostu taka była poczatkowa reakcja , odczekam dzień dwa i pójde jak nie przejdzie a raczej wałek średnio bo 14 dzień jestem na tym i czuje dość solidnie , pierwsze 4 5 dni miałem samopoczucie jak bym nigdy już nie chciał ćwiczyć ... 5-12 dzień idealnie poprostu wszytko się działo no i teraz to coś ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
a ile shotow juz tego wina zrobiles?
bo z twojej wypowiedzi to tak ciezko bylo wyczuc, jak zrobiles 1 i cie bolalo a pozniej kilka i bylo ok, a teraz to, no to jednak nie wino.. tylko raczej spie.rdolona iniekcja, za duzo waliles razy w to samo miejsce, blisko siebie.. towar pewnie sie nie powchlanial ladnie do konca jeszcze, a ty waliles dalej i masz owoc tego.

jak bedzie sie pogarszalo to idz do lekarza powiedz co i jak i tyle. bo samemu bym sie nie bawil w odciaganie ropy itd raczej

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2014-11-13 00:28:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
nie , odciąganie ropy nie wchodzi w grę ,

zrobiłem 7 strzałów wina ( malay tiger ) 1ml , i tyle samo Propa (malay tiger)

genralnie reakcja się zaczeła dzień po winie gdy w tą samą nogę wcisnąłem prop , odciągnełem tłoczek pojawiła się krew , zmieniłem miejsce wszstko było ok , po strzale lekko wyciekło soku ale minimalnie , zdezynfekowałem miejsce wg instrukcji , a rano było tylko gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
coz.. gdzies cos poszlo nie tak, ale co.. ciezko powiedziec w tym wypadku
trzeba poczekac, jak sie bedzie pogarszalo lekarz. mozliwe ze stan zapalny sam ci minie i wszystko sie rozejdzie, ale to tez chwile potrwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
obstawiam igłe 0.7 ;) z tym zawsze był problem zmieniłem na 6 i nic się nie działo jedyny przypadek w którym zrobiłem szota później 7 to wczorajsze święto bo apteki zamknięte choć to ostateczna wersja mojego śledztwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3663
bez kitu :) mnie te wpisy z sfd zawsze na duchu podnosza

mialem alat 400 i tez poczytałem że przejdzie i przeszło

uszy do góry trenuj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
faktycznie coś mnie już Boli ;) zdam relacje za 2 dni co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Zachcialo sie vina inj to teraz masz

A czemu jestesmy w temacie o enanie dg? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozpisce test prop bold i meta

Następny temat

1 bomba primka i cos wyskoczylo

WHEY premium