SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 367
Mam pewien problem, więc chodzi o to że po każdym treningu bplą mnie plecy a konkretnie kręgosłup. Najbardziej bo rozpiętkach i wyciskaniu żołnierskim. I nie wiem czy powodem jest za duże obiążenie czy domowe warunki w sensie że nie posiadam ławeczki(jeszcze) i rozpiętki robi na taboretach i w połowie plecó jest przerwa.... Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
idź do działu zdrowie, możesz mieć nacisk na jakiś kręg albo skrzywienie kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Możliwe przyczyny:
-zła technika przy wykonywaniu ćwiczeń
-zbyt duże obciążenie
-wada postawy
-taborety też mogą być, chociaż nie powinny
Napisz w którym mniej więcej odcinku Cię boli to może troszkę rozjaśni sytuację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
raczej od zlej techniki i jakosci sprzetu na taboretach chyba ze masz miekiie taborety to nie wiem ale jezeli mazz twat=rde to cos podkładaj

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
"Najbardziej bo rozpiętkach i wyciskaniu żołnierskim"- no przy zolnierskim wyciskaniu to sie nie dziwie, strasznie obciaza odcinek ledzwiowy i jest dosc kontuzjogenny. daruj sobie to cwiczenie jak nie masz "odpowiedniego" stazu.

jesli chodzi o rozpietki, to nie odpowiedni kat ulozenia nog wzgledem podloza moze tu stanowic poblem (za wysokie taborety).
sprobuj polozyc sie na tych taboretach i splec nogi (tak jak do siadu "po turecku" kolanami do syfitu).

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 367
który odcinek pleców??;/ pod łopatamki tak na środku, wrazie czego pocisne z tym do lekarza zobaczymy co powie ,dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
czyli tam gdzie się opierasz, więc to wina taboretów

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs Instruktora Kulturystyki

Następny temat

FBW

WHEY premium