SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
Witam! Mam nietypowy problem , nie wiem czy ktoś juz sie spotkał z takim przypadkiem ale mam nadzieje że tak i mi pomoże.Otóż odwrotnie do tego co myślicie ból nie następuje podczas treningów lecz gdy robie np przerwe
(tydzien) czyli nie ćwicze w tym czasie...po mniejwięcej 4 dniach bez siłowni przy każdym zgięciu ciała z zaangarzowaniem kręgosłupa (opad tłowia itp. najbardziej podczas wstawania z łóżka z leżenia na plecach do siadu bez użycia rąk, czy też wszelkiego rodzaju skręty tłowia,nawet podczas wolnego biegu ,ale to lekki bol.) czuje potworny ból który uniemożliwia mi dalszy ruch. Zaobserwowałem ze że za KAŻDYM razem gdy robie taką przerwę od ćwiczeń następuje wyżej opisany problem. Jednak gdy przerwa sie skończy to mniejwięcej po drugim treningu ból znika i moge sie swobodnie poruszać. Dodam że ból występuje w okolicach "dołków" na plecach potocznie mówiąc nad dupą.
Jeżeli ktokolwiek sie orientuje jaka jest przyczyna niech mnie poinformuje. Aktualnie to moj 4 dzien bez treningu i dzisiaj zaczołem czuć ból , za niedługo naszczęście znowu rozpoczynam treningi.Jak widać jestem chyba skazany na dożywotnią siłownię ; )
Wiek:17 lat
Staż:2 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Z takimi rzeczami to do lekarza. Na forum nikt ci nie będzie w stanie pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
Opini lekarza moge sie domyślić nie odwiedzając go ; ] ale dziękuje za rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
to może byc poważny zanik szarych komórek w głowie skoro nie idziesz z tym do lekarza tylko pytasz na forum. Jak w takim wieku zniszczysz sobie kręgosłup to będziesz zdychał mając 40 lat. sądzisz że jesteś mądrzejszy od lekarza...ale to Twoj ból i Twoje plecy więc rób co chcesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
Ale zobacz...jak myślisz co mi poradzi lekarz?
Po pierwsze koniec z treningami , czego chciał bym uniknąć.
Po drugie jakieś rechabilitacje.
Po trzecie jakies leki,maści i czekac co sie stanie
I to chyba oczywiste i logiczne że wiem że moge iść do lekarza więc nie taki jest cel moich wypowiedzi.Chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał styczność z taki przypadkiem lub ma i jak temu zaradził , jeśli wgle sie to udało.

Zmieniony przez - Szymox14 w dniu 2012-11-18 09:09:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Może to technika przy MC lub coś takiego.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Może to też być przesunięty kręg, lub zapalenie ścięgna, idź do lekarza sportowego i przy okazji wpadnij do gabinetu rehabilitacyjnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
Wieczne zaplenie ścięgna? jak mowiłem ból występuje tylko podczas dłuższej przerwy...gdyby to było to o czym mowisz LiptonS to wydaje mi sie że ból występował by ciągle , ale nie znam sieę na tym i moge sie mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
po słuchaj sam jestem po urazie kręgosłupa i ból w dolnej części nie jest niczym dobrym . u mnie to było rozszeżenie kręgów masz rowne barki? najlepiej idz do lekarza on cie zbada i gwarantuje ze z gory nie zabroni ci treningow ewentualnie powie co i jak. no i karze isc na przeswietlenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
jak kolega na goze stwierdził moze to byc zwykle zapalenie dostaniesz leki tydzien brania i koniec problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Przy zapaleniu ścięgna plecy bolą w rożnych fazach ruchu i nie zawsze w tych samych. Trening np zrobisz, lecz ból występuje bez obciążenia pleców, doświadczyłem to przez 2 miesiące, najgorsze co może być, bo nie wiesz kiedy możesz się bólu spodziewać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malowanie obciążen żeliwnych

Następny temat

ławka treningowa pomoc

WHEY premium