SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atomic Acetate 100 ( Testosteron Acetate)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Miedzy propem a tym acetatem osobiscie wyczuwam roznice i wole propa, pod wzgledem efektywnosci. Nie wiem czym jest to spowodowane moze acetate jest zanizone albo co albo ten estyre... kij wie... kazdy sie musi przekonac na wlasnej skorze.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Działa nawet oki ten acetat atomica bezbolesny stężenie nieco obniżone zasadniczzym plusem jest że nie
boli w przeciwieństwie do propa atomica.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak raz zarypałem ponad 2ml to troche pobolało, ale jak chlopaki dawali po 0,7-1,2 bol raczej nie wystepował.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Bol to chyba kwestia indywidualna bo kolega bije 0,7ml i mowi ze nieznacznie boli ale go wszystko boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Lekko boli , ale to też zależy jak zrobisz iniekcję, bo raz mam zaczerwienienie a raz czysciutko. Co drugi dzień ładuje teraz 0,7-0,9. Moze niedlugo przerzucę się na propa z atomica to bede miał dokladnejsze porówanie jak na jadnym a jak na drugim sie czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Acet ładowałbym codziennie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Bilem i chwale bardziej odczuwam acetata niz propa i duzo wieksze libido na acetacie, nie radzilbym wbijac tego w uda chyba ze ktos chce Piratem zostac ogolnie srodek dobry warty poelcenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Osz kurna wbiłem w udo, bez kitu zostałem na kilka dni piratem. Do dzisiaj lekko kuleje a wbijałem w piątek :), na libido git działa nawet przy takiej małej dawce i co drugi dzień, więc polecam, ja skończyłem pierwszą flaszkę własnie i albo zacznę drugą ale własnie przerzucę się na propka albo w ogóle coś dłuższego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Trzeba uwazac, mowie ilosciowo przetestowac wpierw 0,5ml pozniej jak nie boli to 0,7-0,8 i wiecej...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 600
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAD glutathione GERMED ITALIA

Następny temat

testosterone ABURAIHAN real czy fake?

WHEY premium