SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atlas

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
ale dobrze jest cwiczyc dluzej na mniejszym obciazeniu a jest takie przelozenie ze daje 2 razy wieksza wge 130 kilo to sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To jest MAŁO, zobacz ile mozesz założyć na sztange, masz jakieś ograniczenie ? NIE. To przełozenie jest tylko teoretycznie w praktyce to zupełnie inna bajka, dobry marketing. Nie wiem skąd teoria, że lepiej jest ćwiczyć dłużej na mniejszym obciążeniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
ja nie chce byc kulturystą tylko chce troche przypakowac a sztannge powtarzam jeszcze raz ze bede mial a na atlasie mi sie nie znudzi bo musze miec tez duzo ciwczen na nnogi bo gram w noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Może napisz jaki jest cel tych twoich treningów?
Bo wedle mnie jak i innych tu bezsensem jest inwestycja takiej kwoty w Atlas.
taki Atlas dobrze zastąpi ławeczka regulowana, sztanga prosta i hantle +obciążenie poweidzmy 100 kg, spójrz ile ćwiczeń możesz robić, zaczynając od wykroków przysiadów, wspięć na palce koncząc na obręczy barkowej i szrugsach, atlas to inwestycja na krótko, hantlami zaś mozesz manipulować za pomocą techniki, cięzaru i cwiczen przez dłuuuugi czas. Zważ na to ze atlas to zabawka na chwilę zaś sprzęt wyżej wymieniany to inwestycja, która na pewno Ci się zwróci i nie znudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale ze sztangą mogę ci wymienić ogrom ćwiczeń naa nogi, kikanaście rodzajów przysiadów, kilkanaście rodzajów wykroków, zuraw, syzyfki itp. więc atlas nie jest ci do niczego tutaj potrzeby bo możesz mieć plażową sylwetkę bez niego + kase na wakacje aby się nią pochwalić a nie pakoawć tyle kasy w atlas.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-11-11 23:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Mam kolegę który kupił atlas za kilka tysięcy markowej firmy, stos cięzarów to 100 kg. I wiesz co? chodzi ze mną na siłownię bo jak sam stwierdził atlas stał się bezużyteczny, a on sam tak jak Ty nie chce być pakerem tylko siłownia jest dla niego dodatkiem do sztuk walki które są jego pasją. Wnioski wyciąg sam. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
atlas kupie sobie uzywany i go sobie umocnie i dam wieksze odwazniki i mi da to tez duzo bede wtedy mial bardzo urozmaicony trening bo dotego sztanga i hantle.Dobra na dizś dzieki lece juz popakować napewno wiele rad wezme sobie do serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28941
Jak widzę takich gości , to mnie krew zalewa... ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Za pół roku odwiedzisz ten temat i napiszesz " chłopaki mieliście racje "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Ja widze ukazanie wad atlasu, pokazanie przykładu z życia to mało, ehh. No ale Twoja droga, bądz co bądz powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień dobry

Następny temat

Proszę o pomoc przy wyborze i starcie.

WHEY premium