SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atak ze strony dziewczyny - obrona i moralność

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
[http://www.cda.pl/video/11677e6/Dwie-blondyny-piora-frajera]

Mi się ten filmik bardziej podoba. Strzał w 1:02 i smutny finał .

HAHAHAHA powiem wam że nie jestem fanem bicia kobiet i nigdy żadnej nie uderzyłem ale dla tego biednego chłopaka z filmu powinna się należeć nagroda za to że tak dołożył tej małej suce. niech zna swoją pozycję w stadzie i na drugi raz się nie rzuca. wiadomo że baby w tych bójkowych sprawach są o wiele gorsze od facetów i biją się do końca z zawziętością rosomaka.


mikadorus za to że dałeś popalić właścicielce kucyka łap ode mnie sogacza. mam nadzieję że na drugi raz blondi będzie wiedziała że czasy rycerzy minęły bezpowrotnie a na ich miejsce przyszły czasy indian z plemienia navaho, a skalp na ścianie to cenna zdobycz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Ja tam lubie Indian.

Zmieniony przez - lycaon w dniu 2011-04-11 16:53:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
oj przepraszam koledzy chodziło mi o ten filmik
http://www.cda.pl/video/1538511/Szkolna-bojka-chlopaka-z-dziewczyna 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Jaki zaraz łomot. Ona krzyczała na mnie, że jestem "K***, fi**" bo nie byłem za jej klubem. Olałem, potem jej coś powiedziałem a ona rzuciła się z pazurami. Patrzę a ręka rozcięta więc zaraz w łeb klientkę. Przewróciła się to ja zaraz nogą na nią(by nie uciekała) ręka do plecaka. Nożyczki mam na wierzchu zawsze to zabrałem w ręce. Złapałem jej kitę, cięcie, i schowałem do plecaka. Ona była w takim szoku, że nawet nic nie mówiła. Nawet kumpli nie nasłała.

A, że lubię brunetki i czerwonowłose to blondi żal nie było.

D0l4r99
- Mnie się wydaje, czy ten z filmu złamał nos blondynie? (podczas "turlania- parteru")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie. On ją uderzył dopiero, jak wstali (w 1:03). Czy złamał to nie wiem ale wątpię. Raczej po prostu dostała dobrze w nos i jej krew poleciała. Dla przeciętnego fighter'a rozbity nos to nic ale dziewczyna może mieć po takim czymś dosyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
dziewczyna to raczej będzie mieć dośc po każdym mocniejszym strzale w okolicach twarzy,nie trzeba jej krwi upuszczać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
do czego to doprowadza żeby dziewczyny myślały że mogą się mierzyć z chłopakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1228
bez kitu to kłopotliwa sytuacja, kiedys pokłociłem sie z laska dała mi raz w twarz pozniej drugi w koncu powiedzłem ze jak uderzy mnie po raz trzeci to jej oddam no i uderzyła mnie i ja jej oddałem a ona na to jak mozesz mnie bic itp. miała chłopaka i zaczeła mnie straszyc nim a ze ja go znam to sie z nim spotkałem, byłem przygotowany na to ze bd sie chcaił bic ale on powiedział ze wie jaka ona jest, pogadalismy i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Szczerze powiedziawszy po kilku latach trenowania SW nie lekcoważyłbym dziewcząt/kobiet, gdyż niektóre potrafią nieźle nakopać facetowi. Poza tym co raz więcej samic w dzisiejszych czasach to agresywne frustratki, a facetów można mniej-więcej rozpoznać po genitaliach, bo jak faceci, ani nie wyglądają, ani się nie zachowują. :)

Osobiście kobiet raczej starałbym się nie bić, ponieważ najprawdopodobniej bym ją zabił, a po drugie zapewne żaden sąd nie uwierzyłby mi, że nie mogłem tego załatwić inaczej i poniósłbym konsekwencje prawne zupełnie nieadekwatne do sytuacji, która się wydarzyła.

Wielu może się ze mną nie zgodzić ale ja zrobiłbym najpierw wszystko, żeby załatwić sprawę psychologicznie, a już w ostateczności stosował najmniej siły jak tylko można, choć każdy fighter złapie się zapewne za głowę, gdyż takie taktyczne rozłożenie walki można skończyć się tragicznie.

Współczuję małym, zniewieściałym i słabym facetom w dzisiejszych czasach, którzy boja się kobiet, dla mnie byłoby to psychicznie nie do zniesienia. Na szczęście jestem duży, spokojny i potrafię się bronić i nikt mnie nie chce bić, zwłaszcza kobiety.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No,niestety nie da się psychologicznie rozwiązać sprawy,gdy jakaś sucz leci na kogoś z pazurami.Z resztą treści się zgadzam...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

buty bokserskie

Następny temat

Pałka teleskopowa - 2 pytania

WHEY premium