SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asia - lepsza forma.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Z tego co wiem to w wiekszosci silowni masz mozliwosc skorzystania z 1h z trenerem personalnym wlasnie w celu ,,zapoznania sie ze sprzetem''

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18096
W pon ruszę na siłkę. Mam nadzieję,że będę zadowolona ;) Tylko w domu jak sama chodźby robiłam przysiady to czułam,że ciężar ciała przenoszony jest na jedną nogę, stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dlatego trzeba robić to regularnie do fizjoterapeuty. Zwłaszcza jak się ma problem. Wiem, że nie zawsze to jest po drodze, ale jeśli masz możliwość to polecam. Jeśli nie znajdziesz nikogo do pomocy w kwestii techniki to możesz ponagrywać filmy i wstawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Jak juz bedziesz miala ta godzine PT to polecalbym Ci zebys skupila sie z trenerem na technice cwiczen z wolnymi ciezarami a nie na maszynach. Przy budowaniu tk miesniowej cwiczenia zlozone z wolnymi ciezarami sa najodpowiedniejsze
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18096
Spoko, dzięki za pomoc ;) Teraz trzymajcie kciuki,abym wyszła na świat i w końcu coś z sobą zrobiła ;) A ciężary po jakim czasie się zwiększa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dziwne pytanie :P ciężary się dobiera do aktualnych możliwości. Zaraz Ci poszukam artykułu o progresie. Ja np. zwiększam co trening chyba że jest regres z jakiegoś powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
https://www.sfd.pl/[Art]_Progres_jako_podstawa_treningu-t831133.html
I jak wyżej - trenera wykorzystaj do ćwiczeń wielostawowych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18096
Trening A.
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach (pochwała przysiadu: https://www.sfd.pl/-t818565.html) 10 razy x 3 serie
B1. wyciskanie sztangi skos góra 6 x 3 serie ( więcej nie dałam rady)
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 10 x 3 serie( najmniejsze obciążenie)
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 10 x 3 serie ( najmniejsze obciążenie)


Trener tam nie udziela pomocy jedynie za opłatą. Jakiś facet mi pomógł,ale chyba nie był trenerem. No cóż muszę szukać pomocy na youtube.pl
Do te pory co zjadłam w zał. Na siłkę jeżdżę 7 km rowerem. Źle? I na podst. filmików jestem w stanie opanować technikę ? Robię ćw. na mobilność miednicy , dodać coś jeszcze?


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak wrzucasz miskę to na cały dzień, bo fragmenty nic nie mówią. Na podstawie filmików tylko częściowo, bo nie zawsze wszystko widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18096
To co mam teraz zrobić jak nie mam dostępu do trenera? 500 zł dać ? chodź jestem na bezrobociu?
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZYTYĆ 10 kilo umięśnić ciałko wyrobić pupę! HELP ME ! :-)

Następny temat

Orbitrek

WHEY premium