SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asia9X - dużo do zmiany...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Możesz pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ale doczytałam właśnie z czego wynika problem, więc jak już wiesz jak wrzucić to wrzucaj :) jak Ci wygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Hej, widziałam zdjęcia i chciałabym zobaczyć jak wygląda Twoja dieta. Nie widzę nigdzie ankiety działowej, albo jestem ślepa. Jesteś chudzina, ale zanim zasugeruję kaloryczność i rozkład chciałabym wiedzieć więcej na Twój temat. Uzupełnij proszę ankietę, albo proszę powiedz gdzie znajdę, bo naprawdę nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2571
eveline, nie wiem czy na pewno o tą ankietę chodzi, ale jedną wstawiałam w pierwszym poście na 1 str. Chyba że chodzi o zrzut diety to wieczorem mogłabym wstawić. :) Generalnie od kilku lat jadłam raczej biednie, okolice +/- 1000 kcal oczywiście między tym dni kiedy nadrabiałam tą głodówkę... Aktualnie więcej, jak liczyłam to wychodzi mi różnie od 1500-1800 kcal (pomijając okres świąteczny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dobra widzę już. Forum się zmieniło i zwija pierwszy post. Ok. jak dla mnie to min. 2000 kcal i trening siłowy 3x w tygodniu na początek. Sylwetkowo to najpierw całe ciało trzeba wzmocnić, wiec odpuściłabym ćwiczenia izolowane a skupiła się nie wielostawach. Masz dostęp do sztangi, obciążeń? Bo z tego co wyczytałam to ćwiczysz w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bo tam wskoczyła pro odpowiedź ronniego - dlatego zwinęło pierwszego posta.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2571
Tak, ćwiczę w domu, do tej pory ćwiczyłam z butelkami, ale w ten weekend jadę kupić regulowane hantle po 2x10kg. Ewentualnie mam do dyspozycji jeszcze drążek, piłkę gimnastyczną (tylko nie wiem czy jednak nie jest za wielka do mojego wzrostu) i gumy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dobra, czyli masz do dyspozycji hantle 2x10kg, drążek, piłka, gumy i trening 3x w tygodniu? A jeśli mogę spytać to dlaczego nie wolisz chodzić na siłownię? Koszty czy się wstydzisz? Bo jak to drugie to bym Cię namawiała jednak na siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2571
Koszty i czasowo trochę byłoby mi ciężko, mam dość mocno zapchany dzień i łatwiej mi wcisnąć trening w domu. Dlatego na razie chciałabym spróbować w domu, a np w wakacje pomyśleć o prawdziwej siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Na początek i w domu dasz radę solidnie poćwiczyć. Z czasem jak człowiek potrzebuje większego urozmaicenia, używa większych ciężarów i się musi naskręcać i narozkręcasz sztangielek - to z wygody chociażby wybiera siłownię, gdzie nie marnuje czasu na kręcenie i przerzucanie talerzyków na sztangielkach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZYM MOGE ZASTĄPIC MIESO W DIECIE ZRODŁO BIAŁKA

Następny temat

PROSZE O POMOC W OCENIE MOJEGO POMYSLU NA SZCZUPLEJSZA SYLWETKE

WHEY premium