SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuły do czytania dla zielonego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Czy tran może byc źródłem tłuszczy?

Mam całe opakowanie selenu firmy OLIMP. Mogę go brac jako antyoksydant? Np. pon-śr-pt? Data ważności do końca września bieżącego roku.

To samo z cynkiem. Kurde nie wiem kto to nakupował u mnie w rodzinie, ale od tego roku non stop w apteczce mam 60 kapsuł chela cynku OLIMP. Dla odmiany wt-czw-sb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
tran moze byc zrodlem o3 jak najbardziej.
mozna dac selen. cynk tez mozna sobie wrzucic z magnezem przed snem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Ale selen i cynk codziennie czy np co drugi dzień? Mogę wszystko na noc 20 min przed kolacją?


Zmieniony przez - fluorfluor w dniu 2017-03-11 21:20:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Huh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Od ilu procent zapotrzebowania kalorycznego wyliczonego w kalkulatorze kalorii zacząc? Nie ukrywam, że jak zacznę jeśc takie ilości jakie muszę wchłonąc w ciągu dnia to po tygodniu padnę ofiarą przejedzenia. Od jutra 50% i co tydzień zwiększac o 25%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozesz zrobić tak jak napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Można tak zrobić ale generalnie szybko sie przyzwyczaisz i metabolizm się podkręci że nie będzie to problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Mogę brac magenz do śniadania i do kolacji? Chodzi mi, aby nasycic się nim przez pierwszy tydzień. Potem jedna tabletka na noc i reszta z jedzenia.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
mozna spokojnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta przestała działać !

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium