SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuł z Super Experssu o Pawełku przed walką ...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835


Przeczytajcie , jak nie dacie rady to moge przepisac , calkiem pozytywny ten artykuł i słowa na tłusto " Nie będzie co zbierać ! " są skierowany do Barnetta , trener Pawła Krzysztof Kosedowski mówił , że Barnett to dobry zawodnik , ale kiedy atakuje zostawia nogi w tylę i Paweł wtedy ma szanse ....

....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
hrhrhrrhr

A co do mediów i MMA - kilka lat temu był film "Klatka" Sylwestra Latkowskiego

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Niestety po powiekszeniu nie da sie rozczytac ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Jakaś lipa wyszła u mnie było większe już piszę :

Najwieksza hala widowiskowa w Las Vegas,transmisja telewizyjna na całą Amerykę i mistrz olimpijski Paweł Nastula w jednej z głownych ról.W sobote polski czempion zmierzy sie z Amerykaninem Joshem Barnettem w swojej czwartej walce w formule Pride .

Pride to bardzo krwawa i brutalna dyscyplina sportu.Dozwolone sa zarówno techniki bokserskie ,kopniecia rodem z kick boxingu,jak rzuty,podciecia i duszenie znane z zapasów i judo.Nastla walczyl dotychczas w pride trzykrotnie,ale wygral dopiero raz.W lipcu w Japonii , w obecnosci 75tysiecy widzow,pokonał w I rundzie Brazylijczyka Edsona Drago po założeniu skutecznej dzwigni.

TRENOWAŁ TRZY MIESIĄCE
To nie robi zadnego wrazenia na najblizszym przeciwniku Polaka.Nastula nie ma ze mną szan-stwierdza Amerykanin zwany " Zabójcą o Twarzy Dziecka".Mistrz olimpiski z Atlanty przyznaje,ze nie jest faworytem. - Faworytem bylem w judo-komentuje Nastula.W pride jeszcze długo nie nie bede,powoli sie wszyskiego ucze.Nastek szykowal sie do tego starcia przez 3 mieisace.Pracowal z zapasnikami i trenerami boksu.Mowi , ze ma juz opracowany plan na przeciwnika-ustaliem taktyke.ale nie bede jej wczesniej zdradzal-ucina tylko.-Nie boje sie ani walki bokserskiej ani w parterze.

ZNALAZŁ SŁABY PUNKT
-Barnett to dobry zapasnik,am bardzo malo slabych punktow-uprzedza Krzysztof Kosedowski,ktory cwiczy z Nastula techniki bokserskie-ogladalismy dziesiec walk jego walk na wideo.Jak zlapie w imadlo,to nie popusci,no i ma mocny cios z prawej.Pawel nigdy nie bedzie bokserem,ale przez ostatnie 3 miesiace zrobil naprwade spore postępy.Mimo wszystkiego Kosedowski znalaz slaby punkt rywala - Kiedy Barnett idzie do przodu,czesto zostawia nogi - opowiada trener Nastuli. -Gdyby Pawlowi wyszla wtedy kontra,to NIE BEDZIE CO ZBIERAC . Zeby tylko zadzial w nim instynkt boksera , a nie judoki ... ( tu chyba jest pomyłka Super Experssu). Nastuli pozostała jeszcze jedna walka na mocy kontraktu podpisanego r organizacja Pride poltora roku temu.
-Prawdobodonie odbedzie sie w grudnio mowi nasz zawodnik - Co daklej ? Sam chciałbym wiedziec . Porozmawiamy , jak wygram z Barnettem .

Źródło : Super Express

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Zeby tylko zadzial w nim instynkt boksera , a nie judoki ... ( tu chyba jest pomyłka Super Experssu)

nie ma pomyłki.Jak Barnett zostawi nogi z tyłu(za akcją) i Paweł go skontruje to Barnett ma bankowe przywitanie się z dechami,pewnie o to im chodziło,ale za to jak będzie próbował zaatakować nogi jak w judo to będzie to z pewnoscią nietrafiony atak...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Widac, ze zaczyna juz cos drgac w polskich mediach ale do pelni sukcesu jeszcze daleko. Rozwalaja mnie zdania typu "Pride to dyscyplina sportu...", ale coz zrobic.
Zycze Pawlowi zeby walczyl z Barnettem jak CroCop [;

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Queblo masz chyba racje , źle to zinterpretowałem , juz wiem o co kaman

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835


Macie foto Pawełka z treningu

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Porozmawiamy , jak wygram z Barnettem. Jedziesz z nim Nastek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
"W sobote polski czempion zmierzy sie z Amerykaninem Joshem Barnettem w swojej czwartej walce w formule Pride .

Pride to bardzo krwawa i brutalna dyscyplina sportu.Dozwolone sa zarówno techniki bokserskie ,kopniecia rodem z kick boxingu,jak rzuty,podciecia i duszenie znane z zapasów i judo."


normalnie no comments podobnie jak kubacki:D nie moga zrozumiec ze pride to federacja a mma to formuła banda nieuków:D

duszenia z zapasów a to ciekawostka:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
dzieki za artykul

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
bosy0 , mysle ze polskim mediom trzeba dac jeszcze czas , jest to jakiegos rodzaju dla nich innowacja,cos nowego , wydaje mi sie z czasem sie ogarną ...

....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mark Hunt oraz Marvin Eastman poza Real Deal !!!

Następny temat

Kułak w K1Heroes na Litwie!!!

WHEY premium