SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Schwarzenegger - Wielka Galeria

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1143103

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to fotka z filmu ,,Czerwona gorączka''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1228


plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Typ który daje Arnoldowi po ryju to ten sam typ co jest z nim na czarno-białym zdjęciu. I na dodatek to ten sam co grał w Conanie Barbarzyńcy kolesia z młotem :) Z tego co pamiętam ~193-194cm wzrostu czy coś koło tego i jakoś nie do końca profesjonalnie trenował kulturystykę. Wystąpił jeszcze z Arnoldem w "uciekinierze" jako policjant czy tam inny ochroniarz który pod koniec filmu nie chciał się z Arnoldem tłuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445


http://pl.wikipedia.org/wiki/Sven-Ole_Thorsen - to ten typek, Swen-Ole Thorsen

tak wiem, kochacie mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Czemu tu nie ma edycji postów wrr, no i jeszcze grał w Conanie Niszczycielu "rycerza" którego zabił Arnold na zielonej polance jak tłukli się o księżniczkę ;) No i w Bliźniakach jednego z braci Klain czy jak się to nazwisko pisze, oraz w Bohaterze ostatniej Akcji jednego ze złodziei którzy z jednookim włamali się do domu córki Arnolda, bodaj strzelał do Arnolda z shotguna :) No to tyle co pamiętam na razie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
karteczka u gory przy numerze gg sluzy do edycji postow.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
OMFG...dobrze się o tym dowiedzieć po 7 latach na forum -_-

EDIT: łał działa, w życiu bym się nie domyślił i nie kliknął, ignorowałem ten znaczek od początku...

Zmieniony przez - Axl2000 w dniu 2009-11-16 14:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
axel wiesz dgzier arni pracowal po za kulturystyka, kinem i opoilityka?

Wiem ze w grazie sprzedawal lody, mial firme budowlana z franco. Chodzi mi o czasy przed tym jak zaczal byc aktorem?!

Wyczytalem w ostatnim flexie za arni jak przyjechal do usa to zarabial 300$ tygodiowo. Ale nie starczylo mu to na zarcie itp wiec zalozyl firme budowlana z franco columbu ( roof tilling )

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-11-22 13:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118




koleś po prawej to ten Sven? jeśli nie to kto to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
ten po prawej to Gigant. Gwiazda wreslingu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chris Dickerson

Następny temat

Dillet vs Priest "gigant kontra maluch?"

WHEY premium