SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Schwarzenegger - Wielka Galeria

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Do roboty sie wziasc i cos samemu osiagnac, a nie dziadka na powaznym stanowisku do koksowania ganiac.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Ale ja o tym wiem, sam mowil w wywiadach ze teraz najwazniejsza jest dla niego "polityka" i poprawda stanu Kalafiorni. Co nie zmienia faktu ze MOIM ZDANIEM powinien cos z sobą zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
62 LATA , w takim wieku to on już dużo nie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
Flex brytyjskie wydanie 06.09, pisza wlasnie o tym ze arni juz ma kulturystyke za soba, a w m&f jest 70th anniversary i duzy wywiad z arnim

PS Arni pisze co miesiac do flexa i m&f porady. Jak bedzie duzy odzew to moge tlumaczyc po kolei kolejne porady. Tylko problem w tym ze, nie wiem czy to legalne?! prawa autorskie itp

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-05-25 15:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1228
Przyjaciele czytałem kiedyś że Sylwestra złapano za nielegalne przewożenie hormonu wzrostu jeśli on to wpieprza i jeszcze inne g**** to niema się co dziwić że tak wygląda pozatym Arnold dużo mu nieustępuje moim zdaniem na odzyskaniew formy wystarczyło by Arniemu pół roku. Czytałem gdzieś wywiad z ardnoldem hyba dla mieśięcznoka Muscle coś tam i Arnold wypowiedzial się że owszem jest zajęty polityką ale przeważnie znajdzie zawsze godzinke aby poćwiczyć i jak sam określił uczyymuje ciało w dobrej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
zazwyczaj jest tak, ze tluki, ktore niczego nie osiagnely najchetniej krytykuja innych i pouczaja kogo sie da :P

dajcie dziadkowi spokoj, na **** mu mega bicepsy i bary jak u Terminatora w wieku 62 lat? bo sie niektorym z was nie podoba i dlatego, ze legl mit o pieknie i sprawnosci do smierci?

kazdy robi to co uznaje za wazne i dobre dla siebie, idealem budowy fizycznej Arnie juz byl, teraz ma prawo sie inaczej realizowac ...

a to czego i kto od niego oczekuje to guwno znaczy :P dlaczego mialoby to kogokolwiek, z Arniem wlacznie, obchodzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
arni to legenda, on juz nic nie musi.....dziwie sie ze ma jeszcze motywacje by machac od czasu do czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Bucek - tyak samo mnie gowno obchodzi co inni mysla o budowie Arnolda, mowie co ja mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
Axl2000 Ty nie mozesz sie pogodzic ze Arnold nie wyglada tak ja wczesniej.. jak na swoj wiek i po przejsciu operacji serca wyglada swietnie

EDIT daj chłopu spokój

Zmieniony przez - KryszkaVS w dniu 2009-05-26 14:06:04

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Ale ludzie, ja tylko napisalem ze powinien zrzucic troszke brzucha i troche podreperowac miesnie a nie pakowac jak 40 lat temu, o co chodzi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chris Dickerson

Następny temat

Dillet vs Priest "gigant kontra maluch?"

WHEY premium