SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Classic 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie unos sie , nie przeklinaj, cos taki nerwowy? Jasne ze pudzian moze przytyc, rozwalilby wiekszosc wtedy , nie sprzeczam sie z tym ani troche, aczkolwiek, nie przytyje nie wygra ac, czyli nie wygra wszystkiego, zawsze bedzie w cieniu ac, dopoki go nie wygra to najsilnijeszy bedzie w SWOICH zadowdach, tzn najszybszy , bedzie mial najlepsze polaczenie sily z dynamika, ale siły statycznej to brakuje oj brakuje, na tym to polega STRONG MAN, silny a nie szybki/dyanmiczny + silny, moze i w ac podnosza na "raz" ale na tym polega siła, po co maja z tym biegac, co to jakis maraton?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
sory bardzo "zawsze bedzie w cieniu ac," haha a co zawody AC sa ważniejsze od WSM? sama nazwa mówi WSM i tyle a nie AC gdzie nie do końca liczy sie ta siła statyczna o której mówisz lecz .... nieważne bo i tak nie uwiezysz :d

pozdro dla prawdziwych fanów MarYjusza P

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
Ten temat jest bez sensu jak galaretka z keczupem...

Ten sport coraz bardziej staje się wyścigami duzych gości, to juz nie to co pare lat temu, teraz strongmani w polsce mają rekordy na martwy po 250 kg, a biegaja z walizkami codziennie rano do sklepu.

Niema co porównywać siłaczy z dwóch tak naprawde znacznie różniących się bajek, jeden jest szybki i silny, a drugi, tylko k*rewsko silny :D

Ważne, że obaj są najlepsi w tym co robią, a jako, że Mariusz to Polak to wszyscy kibicujmy jemu xP

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie jeden duzy silny i szybki drugi mega silny i tyle, dwie dyscypliny, zawsze kibicuje pudzianowi, niech kopie dupe amerykancom i innym gadom, ale czasami jak mowi w tv ze osiagnal w tym sporcie wszystko co mozliwe to mnie bawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
ja sie nie dziwie ze juz nawet savickas neichce startowac na AC za takie pieniadze co daja hehheeh nie dziwie sie Pudzianowi tak samo... wiecej kosztuje zdrowia treningow straty czaso ze co 20 tys$$$ bic sie za takie grosze pleaseeeee

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
czyli twoj tok myslenia kult jest taki ze Pudzian powinien wygrac wszystkie zawody jakie sa tylko mozliwe tak?, czyli nawet to na czym byl Wenta czyli te szkockie zawody SM?

jesli wiesz ocb to tRiP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chodzi mi o zawody konkretne , wyzsze rangą, tam gdzie startują najlepsi i najlepsi wygrywaja

TINY - co taka kasa?? no to faktycznie...szkoda zdrowia troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Tiny wiesz co?? co roku powtarzasz to samo, przybij sobie piątke z panem D. bo bajkopisarz jest z Ciebie niezły...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
a zaloz sie o co chcesz zemna jakso kontaktuje sie wiem zkim i wiem jakie nagrody sa jak bys chcial wiedziec wojtas niemasz pojecia to sie nie odzywaj.. bo j amam kontakt z Terry Toddem i wiem co i jak jest ale nie wypowiadam sie na te tematy.. jak taki madry jestes to dlaczego teraz i w kilku ostatnich AC niema glownej nagrody Hummer Auta co zadaj sobie te pytanie hehehe ja jakos dostje wsztytkei info od niego i wiem co i jak jest

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
a powiedz mi jak do tego maja sie zawody które rzekomo ogladaly tysiace osob na przedmiesciach chicago??

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening - PROSZE O SKOMENTOWANIE

Następny temat

Mistrzostwa Świata Weteranów w W.L - Taupo/Nowa Zelandia 15-18.04.2009

WHEY premium