SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Classic 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328
Pudzian Pudzian i jeszcze raz Pudzian.z tego co wiem to zapewne Pudzian czyta te nasze wypociny bo nie ma innej opcji juz zdobyl wiele ale jak bardzo bedzieta grac mu na nerwach to sie przygotuje na arnold clasic i wam pokaze niedowiarki.

kto nie ma odwagi do marzen nie bedzie mial sily do treningow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
powrót do krainy baśni i czarów...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza sie pudzian jest najszybszy, najbardziej dyanmiczny z duzymi ciezarami, jak biega i skacze, ale maxymalne ciezary podnosi nadal savickas, bo o to chodzi, strongest, a nie najszybszy czy najbardziej dynamiczny:), rozne zawody, lecz tylko w ac uzywa sie max ciezarow do PODNOSZENIA nie do biegania z nimi, kto wiecej podniesie ten wygrywa, a nie ten co przebiegnie z waliskami iles tam metrow na czas, to juz nie jest czysta siła, do dzisiaj ludzie nie potrafia rozroznic siła / dynamika/predkosc, za kilka lat zrozumiaja, poaztym jak by pudzian byl najsilniejszy to podejchal by na ac i skopal wszystkom dupe, czego raczej nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
Pudzian ma najwiekrzą wytzymałość, tam gdzie inny się męczą i opadaja im siły on idzie dalej, biegniej, podnoci, itp.
Co jest trudniej zrobić ? najeść się padek i ważyć 160 kg i być silnym czy przy 130 kg utrzymać dobrą kondycje i wytrzymałość aby się szypko nie męczyć ? ( odpowieć jest dlamnie oczywista )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu się rozmawia o AC, a nie o Pudzianie.
A na kogo stawiacie jeżeli zydrunas nie wystartuje (zakładam, że jeżeli wystartuje to wygra)?

"szypko"

Zmieniony przez - IronBull w dniu 2009-01-19 10:12:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trex11 - mylisz pojecia siła statyczna a dynamika!!! zobacz co piszesz, pudzian moze sobie nawet latac z walizkami,ale nie podniesie tyle co grubas savaickas, savicakas ma sile ( bo o to chodzi w strongman) pudzian tez ma sile, ale bardziej sie koncentruje na wytrzymalosci, wtedy sila kuleje, a strongman oznacza ogolnie silny czlowiek, a nie szybki czy dynamiczny, czasami czuje sie jak bym rozmawial z 15 latkami ktorzy nie rozumieja nic...poza marketingiem pudziana, pozatym jak jest najlepszy to czemu nie wystartuje i nie skopie dupy savickasowi? odpowiedz jest prosta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
tu masz racje ale pocieszam się tym że kiedyś savaickas startował z Pudzianem w strongmen i przegrywał ( to stare dzieje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialbym widziec pudziana jak kopie dupe savickasowi w ac, wtedy skonczyly by sie moge i innych gadki, tak czy siak na krzyz z savickasem hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12609
Kult to Ty mylisz pojęcia. Skończcie już rozmawiać o sile statycznej i dynamicznej bo odkąd pamiętam to rozmawiamy o marketingowej nazwie "strongman". Ja AC nigdy bym nie nazwał w/w określeniem, gdyż dla mnie są to typowe zawody dla powerlifterów(z dodaniem wyciskania na barki). Jeżeli chcesz tu się powoływać na prawa fizyki o siłach stat. i dyn. to uwzględnij w tym wszystkim masę ciała wtedy będzie już bardziej obiektywnie a różnica jest rzeczywiście bagatelna, raptem 30kg. Poczytaj sobie o rodzajach sił. O statycznej - (pasywnej, aktywnej), dynamicznej - (szybkiej, wolnej, eksplozywnej). Waga ma tutaj wielkie znaczenie. Nie wiem czy widziałeś wypowiedz D. Filiou na temat jego redukcji o ok.45kg...widziałeś jak mu spadła siła, a dlaczego to zrobił - bo jak sam powiedział "dla zdrowia". Teraz jeżeli się nie zbulwersujesz, tak jak i reszta, poukładj sobie w głowie wszystko odnośnie Pudziana, jego promowanie, marketing, psychologie i zobaczysz ze ułoży Ci się to wszystko w fajną, spójną całość. Dodam, ze sam kiedyś nie lubiłem Pudziana i dalej go nie lubie za to jaki jest i za to jak traktuje ludzi ale, coz to są już moje doświadczenia i odczuciam o których tu nie będę pisał. Ci którzy postawili na wizerunek, image teraz mają z tego profity... Czy widziałeś kiedyś Savickasa pozujacego do gazet, kaledarzy itp.? (oczywiście bez koszulki)? Teraz zobacz na Poundstona odszedł od IFSY w ostatnim momęcie...A teraz, i to juz koniec mojej wyypowidzi, mozesz sobie kupic sprzet wystawiony przez w/w org. na aukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
kto by chciał ogladać tłuściocha Savickasa w gazeciej pUdzian ma najleprzą sylwetke i ma to ukrywać ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening - PROSZE O SKOMENTOWANIE

Następny temat

Mistrzostwa Świata Weteranów w W.L - Taupo/Nowa Zelandia 15-18.04.2009

WHEY premium