SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arimidex vs symex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Witam. Co polecacie na zbicie estrogenów? Symex czy Arimidex? Bo mam opcję od dila albo symex albo arimi i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o zbicie estro a nie zablokowanie receptorów że po odstawieniu wróci estro ponad normę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Witam



Tak naprawdę oba te środki działają.

Arimidexto lek na nowotwór. W środowisku sportowym znalazł jednak zastosowanie w obnizaniu poziomu estrogenu, które jest w stanie zbić o 70-80 procent. . Dawkowanie Arimidexu wiąże się z ze stopniowym zwiększaniem wysokości dawki, a więc potocznie mówiąc piramidką. Najczęściej praktykuje się 0,25-1mg co 1-3 dni w zależności od celu przyjmowania oraz obserwowanych efektów.


Exemestane ma podobne zastosowanie co arimidex choć jest stosowany częściej. Został opracowany przez firmę Pharmacia & Upjohn. Jest środkiem zabronionym przez WADA do stosowania przez sportowców, jak prawie wszystkie najlepsze produkty na rynku. W trakcie cyklu na SAA, szczegolnie tych silnie aromatyzujacych można dodać 12,5 mg exemestane dziennie, monitorując poziom estrogenów. W trakcie PCT można dodać 12,5-25 mg dziennie – jeśli istnieje taka potrzeba (opierając się o badania laboratoryjne, tło hormonalne).

Pozdrawiam









Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-03-13 18:35:44
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak wróci nawet jak będziesz jadł exe, tylko że przy exe będzie łagodniej szło w górę. Brałeś już kiedyś jakiś IA?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Nic nie brałem. Pierwszy kontakt z tym mam :P

Czyli bez różnicy co wybiorę? Grunt to żeby była profilaktyka. Estro do jakiego poziomu zbijać? Górna granica normy czy lekko ponad?


Zmieniony przez - Xesty109 w dniu 2017-01-07 14:31:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A duże dawki testo będą szły? Bo exe dla mnie jest lepszym rozwiązaniem, ale nie u każdego tak samo mocno zbija e2 np jak ari. Ale jak pytasz co wybrać, to powiem Ci że to i to da radę, bo od tego są te leki.

A co do poziomu e2 jakie trzymać, to zależy na jakim etapie, czy masa czy redukcja, na masie e2 dobrze mieć wyżej, a na redukcji może być niżej.

Kolejna sprawa, jeżeli nie masz potrzeby brania czy to exe czy ari to nie bierz, im mniej leków w życiu weźmiesz tym lepiej dla Ciebie. Ot taka rozkminka.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-01-07 14:50:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Alchemia 250 e5d a wiadomo ona nie ma pełnego stężenia. Zbadam estro i bedę wiedział co i jak. Pytam po prostu żeby wiedzieć w co się zaopatrzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bier exe, ale zarzuć jak będą jakieś problemy, albo zaistnieje potrzeba, tak to nie musisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
przykład środków exe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
250mg testa e5d i ty chcesz brać ia , co to się porobiło.
A potem płacz że towar słaby bo nie rosne , brak pompy na treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
exe to symex, czyli exemestane. Ale to trzymaj tylko w razie potrzeby, albo jak by się pojawiały oznaki gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
arimidex już jest przykładem innego środka? Tak jak pisałem. Po badaniach w razie potrzeby będę zbijał wiadomo. Tylko teraz do jakiego poziomu zbijać? Norma, górna granica normy czy lekko ponad normę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jest taka kolejność IA najsilniejszy jest letrezol potem exe najsłabszy armidex w przeliczeniu na jedną tabletkę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna a prolaktyna

Następny temat

Pierwszy cykl na Saa?

WHEY premium