SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arimidex (anastrazol) vs symex(exemestane,aromasin)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Witam. Pytanko który z wymienionych IA jest mocniejszy przy zbijaniu estradiolu i jaki będzie okres działania oraz który będzie „delikatniejszy dla układu pokarmowego”. Na pierwszym cyklu stosowałem symex po całej tabletce x2 w tygodniu przy 400mg/week testa i dość słabo mi zbijało estro. Zastanawiam sie czy ari będzie skuteczniejsze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ari mocniej zbije estro.
4

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94744 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669920
Plus możesz należeć do grupy która słabo reaguje na exe
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
A co z okresem półtrwania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Ja Ari biorę pół tab co 2 - 3 dni i zbija normalnie czyli raczej jest mocniejsze, jakbyś po całej tab ari brał to pewnie nawet i byś wyzerował estradiol..


Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-11-02 12:54:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
basienka0766
Ja Ari biorę pół tab co 2 - 3 dni i zbija normalnie czyli raczej jest mocniejsze, jakbyś po całej tab ari brał to pewnie nawet i byś wyzerował estradiol..



Zmieniony przez - basienka0766 w dniu 2023-11-02 12:54:08

A jakie dawki testa bijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Retro Klasyk
A co z okresem półtrwania?


exe - ok 24 godz
ari - ok 40-50 godz
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
A jakie dawki testa bijesz?

ppowiem ci szczerze ze to i tak jest kwestia osobnicza.
Jeden na 500 testa tygodniowo moze brac pol tabsa exe 2-3 razy w tygodniu i bedzie mial estro w normie, a drugi bedzie silnie aromatyzowal i bedzie bral np polowke codziennie aby mieścić sie w ryzach. Wiec tak czy inaczej trzeba bedzie badac sie i dostosowywac dawke pod siebie, aby faktycznie te estro bylo jako tako w normie.

Oczywiscie ja trzymam i tak okolo 60, czuje sie duzo lepiej jak mam nieco powyzej, niz typowo na sile pchac w widełki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Na mnie działa slabo symex, dlatego bardziej się dopytuje o dawkowanie arimidexu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po ponad roku na samym testosteronie.

Następny temat

Pomoc na cyklu niskie libido

WHEY premium