SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apel do wszystkich ludzi dobrej woli ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
30 kg w rok? eeehhh cienzko bendzie ,oczywiscie jak chcesz to zrobic w miare bezpiecznie.
proponuje między cyklami ladowac w siebie bardzo duze ilosci gainerow ,jedz duzo na noc ,moze i niezdrowo ale na 100% pujdzie ci te pare kg masy tluszczowej.
Sustanon-jesli wczesniej nie miales kontaktu z testosteronem to
przez 6 tygodni sproboj po 1 ampulce na tydzien ladowac.
najprendzej juz wal w siebie sustanon,chyba najmniej po nim spada z srodkow ktore wymieniles , zalezy ci na dobrej jakosciowo masie czy na takiej byle jakiej? byle by tylko miec posture?

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NA Masówkach jadę cały czas (właśnie kończę 3kg Top MAssa), tak jak napisałem z przybraniem na masie nie mam problemów, zależy mi na średniej jakości masie, nie musi to być atletyczna budowa, nie dbam zbytnio o rzeźbę, proszę tylko aby ktoś rozpisał mi z 4 cykle (akurat będzie rok)
z wyżej wymienionych środków, tak żebym nie spuchł jak balon ale przybrał te 30 kg.
Aż 4 bo też nie chcę ponawiać swej prośby co jakiś czas i zawracać wam głowę moimi problemami...
DeeGeeneratte dziękuje Ci jeszcze raz !

! POZDRAWIAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
zrob najpierw ten cykl a pozniej powiedz jak poszlo ,co z tego ze ci ktos ulozy te 4 następne cykle jak nie wiadomo jak podziala na ciebie ten pierwszy? czy dawka jest wystarczająca abys sie spompowal jak balonik.
lepiej pytac co jaki czas niz spieprzyc następne cykle,moze az 4 cykle nie bende potrzebne? jak mowisz ze nie masz problemu z nabieraniem masy to jedz ile tylko sie da weglowodanow z diety oraz gainerki ,sądze ze 2 cykle i w pol roku zrobisz tą wage ktorą chcesz.

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
Co ty tutaj wygadujesz. Nie masz umiejętności na studia dzienne, a na zaoczne Cię nie stać. To po co wp*****lasz te koksy i odżywki. Za tą kasę spoko byś płacił za studia, no chyba, że chodzi Ci o studia za które płacisz z pewnością na przejście dalej. Po dużych ilościach koksów, które co niektórzy koledzy Ci już proponują, to tylko sobie łeb zryjesz, że nawet nie będziesz się umiał skupić nad przeczytaniem artykułu w gazecie, a co dopiero iść na studia.
P.S.
Powodzenia.

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EcstaZy moja sirednia nigdy nie spadła poniżej 4.0, tylko to starzy się uparli na takie studia na które się nie dostane bo tam na jedno miejsce jest 38 podań !
A dotego gości co mają średnią powyżej 4.8 potrafią odrzucić (mój qmpel)!
Nie chodzi mi o podpłacanie za przechodzenie dalej, poprostu chcę sobie wybrać lubiany przezemnie kieunek w też renomowanej szkole, a dorabianie na stanowisku bramkarza mi to umożliwi...
PS: tłuszczyku to ja już trochę złapałem, i nie chę wyglądać jak utuczony świniak, bo jak bym chciał tak wygłądać to opychał bym się ciastkami,
niech trochę tłuszczu będzie ale nie przesadzajmy.

! POZDRAWIAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ha jeszcze jedno, mówisz że za tą kasę co wydaje na suplementy i na koksy
to spokojnie bym opłacił sobie studia, może i tak ale teraz kasę dają mi starzy a jak nie pójdę na tam gdzie oni chcą to kto mi zafunduje opłacenie
moich studiów ?
Wtedy nie będe miał kasy ani na studia ani na koksy ani nawet na suplementy.
Ba zagrozili nawet że mnie wywalą z domu, a ja nie mogę liczyć na rodzinę.
Dlatego tak jak naipsałem dla mnie jest "Być albo nie być".

! POZDRAWIAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie******l glupot tylko okradnij starych z kasy
i bierz więcej koxow - bardzije Ci dynei roz***ie i ja bede mial mniejsza konkurencje n astudia
pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha, bardzo zabawne naprawde palancie z 34 w bicepsie, tyle to ja miałem zanim sobie mete zapodałem !
No ale to już jest 34 !
A tak na serio to chyba pojadę na tum Sustanonie, bo podróbek mało a efekty lepsze niż po Omenie, jutro zakupuje 5 albo 6 ampułek !
I za 3 mięchy jazda !

! POZDRAWIAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no stary masz 36,5 no to duzo Ci te koxy daly ale jestes ciec
pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 910
2metrowiec tylko nie sustanon!!!!. Efekty daje dobre ale rozstraja układ hormonalny. Po sustanonie miesnie są marnej budowy (duzo wody). Jest to bardzo silny i nie jest on wskazany dla poczatkującego( po nim nic tak nie bedzie działało). Dobre na mase są deca i primobolan. Dece tanio mozna dostac 10ml ok 200zł ta z IP. Primobolan jest drogi i trudno o orginalny. Napisałeś że chcesz zrobic 30kg wiec metan też ci odradzam - musiał bys przywalic kilka jego cykli a to jest już dosyc nie zdrowe.

Borek

Borek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

220 :)

Następny temat

superanabolon co ile i jak?????

WHEY premium