SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anka rusza dupsko-total przemiana

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2802
W misce zabrakło białka a wyszło za dużo tłuszczu. Na wieczór wtedy kombinuję jak wyrównać bilans.Chyba lepiej jednak rano układać posiłki. Z aktywności był jedynie długi spacer, bo mam taki ból mięśni, że z trudem powłóczę nogami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Michę najlepiej układać dzień przed, wtedy jest "wszystko jasne"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
może za miast musli spróbuj zwykłych płatków owsianych górskich, cuda można z nimi robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2802
Żebym to ja dziś wcześniej wiedziała na co będę miec ochotę
a nie trzeba ich gorącym mlekiem zalewać? bo nie przepadam za płatkami na ciepło:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nie sypiesz ile chcesz do miski, zalewasz wrzątkiem by wchłonęły wode i dalej jak chcesz: robisz omlet, dodajesz twaróg i owoce lub warzywa lub na robisz pieczona owsiankę. pozerkaj w przepisach lub popatrz po dziennikach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2802
Dzięki za radę, będę musiała pokombinować z tymi płatkami w wolnej chwili ;) A przepisów jest tyle na forum, że aż trudno coś wybrać. Chciałoby się zrobić wszystko :)

Oto mój dzisiejszy trening. Martwy ciąg w drugiej serii zrobiłam ze sztangą, bo miałam wtedy lepiej skoordynowany ruch.Wyciskanie francuskie zamieniam na prostowanie przedramion w podporze, bo odkąd pamiętam przy tym ćwiczeniu za każdym powtórzeniem przeskakuje mi nerw łokciowy i szału dostaję .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Witaj Aniu Widzę, że nie jestem jedyna, która podjęła słuszną decyzję o powrocie do LadiesTrzymam kciuki i będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2802
Witaj ;) Tyle, że ja zniknęłam baaardzo prędko (eh duże życiowe zawirowania) a Tobie widzę, ze ładna przemiana sie udała :) Również będę zaglądać. Powodzenia! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Najważniejsze, że się nie poddajesz i chcesz iść do przodu :) Co do przemiany długa droga przede mną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc

Następny temat

Weź udział w OPERACJI MIRO!!!

WHEY premium