SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Cuts a poranne bieganie jak dawkować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
Witam moje pytanie brzmi następująco zacząłem dziś brać Animal Cuts tyle że od 11,30 jestem w pracy i nie chodzę na siłownie bo brak czasu jak na razie tylko biegam rano dziś wziąłem pierwszą saszetkę AC rano ok 30 min przed bieganiem to drugą o której mam brać i czy w ogóle brać jak po południu nie mam aktywność fizycznej jako takiej ?? czy brać w takim przypadku tylko 1 saszetkę dziennie? dziękuję z góry z poradę:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 saszetka wystarczy przed bieganiem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
i drugiej nie brać już wcale danego dnia? bo to dla mnie najważniejsze. a jak zacznę chodzić na siłownię to brać wtedy 2 jedna z rana druga przed treningiem? bo wtedy pewnie bieganie będę przeplatał z siłownią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będzie siłka, to spokojnie wrzuć drugą porcję przed treningiem siłowym. Do tego czasu jedna saszetka wystarczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
a jeszcze jedno pytanko mam do Ciebie, to jak 1 saszetkę dziennie to mam brać przez 42 dni cały cykl tego czy 21 dni tak jak piszę na pudełku itp? niby oczywiste pytanie ale wolę mieć pewność tego co robię żeby miało to efekty:) a co sądzisz jeszcze o tym że biorę także Platinum Caseina do tego tego AC dobre to połączenie bo koleś co mi sprzedawał powiedział że lepiej Caseinę niż tylko białko typu Iso Whey Zero bo o tym też myślałem ale namówił mnie na tą Caseine co Ty o tym myślisz? dobrze zapytać kogoś kto się zna na rzeczy dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
21 dni to zbyt krótko. Przynajmniej te 2 puszki trzeba liczyć.
Co do białka, to sprzedawca albo naciągacz albo brak mu wiedzy. Najprawdopodobniej jedno i drugie.
Akurat izolat byłby lepszą opcją. Ale jak już masz kazeinę, to ją sobie łykaj, jak każde inne białko. Niektórzy mają generalnie niepochlebne zdanie na temat kazeiny w naszej diecie, ale nie tragizujmy - jedna pucha nic nie szkodzi. Następnym razem kup koncentrat lub izolat białka serwatkowego.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-02-14 16:53:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
no tak ale chodzi mi o to czy jeśli radzisz brać po 1 saszetce tylko w moim przypadku gdy na razie tylko biegam to mam brać przez 42 dni tyle ile jest saszetek w puszce czy tylko 21 poczekać z tydzień i jeść dalej tą samą puszkę? czyli mnie oszukał ciut... :) trudno więcej u niego nie kupię :) a i na kazeinie jest napisane żeby pić ją na noc przed snem czy radzisz inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
namowil bo pewnie mu nie schodzila.
mozesz dac glownie spalacz przed aktywnoscią, niekoniecznie codziennie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też miałem na myśli dawkowanie tylko przed wysiłkiem.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-02-14 18:33:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
aha oki dzięki Panowie za rady czyli podsumowując jak będę codziennie biegał to brać codziennie gdy zacznę siłkę to rano na głodnego jedna saszetka przed treningiem druga a czyli w dni bez biegania nie brać?:) Sorry Panowie że tak Wam truję ale chce się dowiedzieć dokładnie wszystkiego bo chce osiągnąć efekty a szkoda pieniędzy wywalać jak się wiedzy wystarczalnej nie będzie miało na ten temat;) i czy warto coś dodać do tego AC jeszcze dla poprawy efektów spalania tłuszczu? a co do tej Kazeiny to co sądzicie o piciu jej tylko przed snem? Dzięki jeszcze raz Panowie za te rady:) wiem już choć trochę co mam robić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
tak, jak bedziesz trenowal codziennie, to smialo mozesz skorzystac ze spalacza, w dni wolne nie stosuj na razie.
im nizszy bf tym mozna pokusic sie o wieksza czestotliwosc dawek wg mnie.

co do kazeiny jak juz masz to spoko, jednak osobiscie wole zjesc posilek zbilansowany
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD BCAA 8:1:1 i SFD Mass Activator

Następny temat

Beta?

WHEY premium