SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

And1 mixtapez- wysokość koszy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mundek jak sobie wyobrazasz swirowanie Big Bena ? przeciez z jego gabarytami to jedyne co moglby to urwac obrecz albo jakiegos monstera wcisnac. A to wsztstko robi w NBA (narazie jeszcze obreczy nie urwal jak Darvin Ham i Shaq ale chyba jest do tego zdolny). Poniewaz taki z niego Playmaker jak z Iversona Center . Po raz kolejny prosze zanim napiszesz zastanów sie 2 razy i sptytaj sie mamy i pani z biedronki czy to ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
A ja ci poraz kolejny mówie.ODCZEP TY SIE ODEMNIE!!:P Uczep sie mamusi a nie mnie:DBo TaCy LuDzIe TyLkO UtRuDnIaJą MoJą EgZyStEnCjE:PPozdro:D

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
mundek badz madzrzejszy i odpusc a ty skoczny przesadzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zamierzam cie gnebic czy ublizac tylko nie lubie jak ktos sie nie zna i sie wymadrza takie osoby mnie irytuja Dobra Koncze Elooo Keep Ballin' pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
i znowu kłótnie

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
" sptytaj sie mamy i pani z biedronki czy to ma sens " hehehehe

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
kurczę:]...skoczny zamknij twarz:)...jak chcesz się wykazac to chodź na boisko i zagramy 1 vs. 1...a po drugie nie pisz gwiazd pseudonimami bo miały ich po tyle że 90% ludzi którzy tu wchodza nie bedą wiedziec o kogo chodzi...a Ci co wiedza uznają Cie za kretyna pozdro:]

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro 90 % osob ktore to pisze nie wie kim sa te osoby to widac ze interesuja sie tym sportem ;] chcesz grac ? prosze bardzo ;) i co to da ? wygrasz i co bedziesz sie cieszyl bo wygrales jeden pojedynek czy udowodnisz sobie ze jestem super bo rozjechalem skocznego BoBa? ;] smieszny to jestes ty bo odsiezasz juz zakonczony post i po jaka cholere ? cos ci to dalo ?? chcesz grac zapraszam do łodzi dobry mecz nie jest zly ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ej chlopaki klociliscie sie miesiac temu...bedzie tego

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przepracowaliscie wakacje?

Następny temat

problem z wolnobiegiem

WHEY premium