SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

And1 mixtapez- wysokość koszy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2363
Mam pytanko wie ktoś moze na jakiej wysokości mają kosze na mixtapezach ??.Bo jak to sie ogląda to cuda tam robią z wsadami:)

Tooooooooo wszystko:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2363
Hmmm wiesz kazaja od tego jest forum:Dzeby sobie podyskutowaa jak cos nie pasi to sie poskarż Asi:D:P Ja nie chce kłutni więc prosze o sokojna odpowiedź:D a jak Cie tak bawią te tematy to Ci powiem ze smiech to zdrowie)

PEACE!!

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
powiem ci ze roznie ale czasem sa wyzsze czasem nizsze ale pozniej 280 nie zejda bo to juz wtedy widac ale takie jakies trudniejsze wsady robia na nizszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
janu a skąd masz takie rewelacje? wg. mnie sa na 3.05 , 3.00

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
kiedys na necie na jakiejs stronce byly dokladnie podawane ale pozniej granicy 280 nie zeszli wiem ze na jednym bylo na 100% kosz 290 cm a tak to sie zgodze ze sa 300 305 295 w tych granicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 875
Według mnie są na 3.05, 3.00 (nie niżej). Dlaczego tak sądzę ? Ano dlatego, że oglądałem konkurs wsadów NCAA z Helicopterem, i na AND1 robił to, co tam, z takim samym zapasem, itd. Na 2.90 m to już byłoby widać, że jest nisko, i raczej nikt niedałby się nabrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2363
Hmmm no fakt ze sporo są nad ziemią, ale to ile oni do chu** maja wyskoku:Pponizej 100 to chyba nie schodzą:D

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
przeciez na and1 mix tape 7 naprzyklad skacze SHAQ jest wielu dobrych zawodnikow co maja sporo ponad 1m wyskoku i graja w kosza od malego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2363
No to sa dopiero gracze:DGdzie tam my do nich:D.Ale jestem ciekaw jak by wyglądał mecz najlepszych graczów and1 z gwiazdami NBA:D Ciekawie by było:D

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
to jest calkowicie inna gra i oczywiscie nba by wygralo tam sie gra koszykowke a nie trikuje ja osobiscie wole normalna koszykowke niz streeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2363
Hmmm ciekawie by było bo nieźle AND1-owcy mogli by namieszać:D A oni tez duzo potrafią:D tyle ze wiadomo w powietrzu szans nie mają)O'neal by pozamiatał albo Walles:D

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ja pierdziele ludzie wy juz nie macie o czym glupot pisac??
janu kosze sa na 305 bo sa mierzone chlopie, mixtapy sa robione z MECZY ktore sie odbywaja naprawde! albo sa to ligowe albo TOUR i tam jest wszystko wymierzone, Rafel Alston aka SKIP TO MY LOU gral(teraz znowu chyba tez ale siedzi na lawie) w NBA i mu gwizdali noszone i podobne mam nawet filmik jak komentatorzy sie smieja jak sobie butterfly`aja zrobil
a 2 sprawa to nie mozna porownywac tych 2 styli to tak jak plazowke do siatkowki halowej...

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przepracowaliscie wakacje?

Następny temat

problem z wolnobiegiem

WHEY premium