SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

And1 mixtapez- wysokość koszy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wy gadacie za farmazony BEN WALLACE aka. BEAST FROM THE EAST aka. BIG BEN WALLACE ma tylko kontrakt na buciory z AND1. nie gra z nimi w tourach chcecie zobaczyc kto gra w druzynie AND 1 to wejdzcie sobie na [www.and1.pl] a nie pie.przycie glupoty na forum nie znajac sprawy. Zanim cos napiszecie przemyslcie to 3 razy i zapytajcie sie mamy czy to ma sens Mundek ty w szczegolnosci zanim zadasz jakies pytanie na temat and1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
skoczny wyluzuj jak sie spytam to sie mu odpowiedzialo i looz z firma ma kontrakt i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Ej skoczny wyluzuj, stary spokojnie ja nie miałem nic złego na myśli nie wszyscy są tak dobrze poinformowani jak ty:P Pozdro

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
Skoczny założysz się??:]...sam widdziałem filma z Benem Z And1-na:]...a że jest to mój prawie ulubiony gracz ( jakies 80mb filmików z nim posiadam:P ) to mówie prawde:] a to ze ma kontrakt na buty to juz inna sprawa:]

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
a że teraz nie gra w And1 to jeszcze inna sprawa:] http://www.and1.pl/ a tutaj masz nawet Beast'a na drugim miejscu w zawodnikach And1:P

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 465
Ups....nie ta liste dałem:/

I Try To Be A Better Player...Better Man...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ladny avant :) jaka wysokosc kosza ?

Zmieniony przez - janu15 w dniu 2005-09-10 20:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
To jest mój ulubiony gracz:)I wierze w to ze gra w and1 a fakt ze na meczach NBA tego nie widać jest oczywisty on tam jest po to zeby skakac i zucać a nie świrować)

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludziska on gra w butach AND1 a nie gra z druzyna AND1 w corocznych tourach a to jest roznica. I nie ma go w zadnym mixie od 1 do 8 wlacznie z global invasion i nie wiem czy zauwazyles ze jest na liscie GRACZY NBA KTORZY MAJA PODPISANY KONTRAKT NA GRE W ICH BUTACH A NIE NA WYSTEPOWANIE W TOURACH JAK 1/2 MAN 1/2 AMAZING, SPYDA, BABY SHAQ, AO, SPINMASTER


Ty posiadasz z nim 80 mb mixów a ja mam jakos okolo 5 gb and1 i jakos na zadnym go nie ma


Zmieniony przez - skocznyBoB w dniu 2005-09-11 00:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
a ja mam ochote zjesc rabarbar

skoczny dobrze gada...chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przepracowaliscie wakacje?

Następny temat

problem z wolnobiegiem

WHEY premium