SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon - jak brac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Alchemik ,ale czy mógłbym otrzymac bardziej szczegółową rozpiske.jak jóż wczesniej napisalem jest to 30 ml Deci Greckiej+30 ml Teścia Prolongatum.chciałbym to mieszać żeby sie mniej kłóć.
Kumpel za 100 Anapolonu dał 650 zł.co do anapolonu to nie wiemy za bardzo jak sprawdzić czy to orginał.kupiony został od goscia ktury ma nasze zaufanie, ale całkowitej pewności nigdy nie ma.Jeżeli wiesz jak to sprawdzić na 100% to byłbym wdzieczny gdybys sie tą wiedzą podzielił.
Z góry dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672


Może to Ci troche przybliży rozpoznanie prawdziwego anapolonu od wy***ki.Pozdrawiam

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A jakiej firmu ten anapolon ? Bo jak pakowany w saszetkach (jesli dobrze rozumiem) to chyba British Dragona,ale jeszcze w rekach tego nie mialem.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
zaraz znajde fote

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583


Moze o to chodzi Anapolon British Dispensary ?

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klejcun to dokładnie ten co na zdjęciu.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
ja mam tutaj anapolon ale w zultej buteleczce pakowany po 30 tab jest chyba z pakistanu juz nie estem pewien ale swojom prawdziwosc pokazal na mojej watrobie

Aptekarz
uPADLY aNIOL

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wszystkim za wypowiedzi,dowiedziałem sie troche nowego o anapolonie.Nadal jednak nie mam propozycji rozpiski na dece i teścia.Trudno,od poniedziałku wale tak jak wczesniej zaplanowalem ,zobaczymy ile pójdzie,a iść musi.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6474
Ile zapłaciłeś za te 30 tabletek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
funta za tab to jest jakies 6 zl przy normalnym kursie funta,ale wczoraj poznalem goscia przyszedl do pubu gdzie stoje na bramce kawal byka jakies 140 kg zywej wagi 60 cm bic ****a monstrum dychal jak lokomotywa,i okazalo sie ze to kumpel jednego z doormenow znaczy bramkarzy ktorzy ze mna pracujom,kumpel poznal mnie z nim i facet okazalo sie ma malom hurtownie saa zaproponowal mi anapolon 100 tab za 60 funtow to jest jakies 360 zl ,za***iscie tanio.cos czuje ze otworze biznes wysylkowy

Aptekarz
uPADLY aNIOL

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lewa deca !!!!!!!

Następny temat

I co mam teraz zrobic z ginekomastia??

WHEY premium