SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykanscy sprinterzy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Jasne ze maja genetyke, ale nie jest ona tak genialna jak to wszyscy mowia.

Wezmy np. polskiego lekkoatlete Marka Plawgo ktory jest rzeczywiscie bardzo zdolny, i gdyby on mieszkal w USA mial opieke trenerska, lekarska i dostep do tych wszystkich srodkow co oni, to zapewnie bylby jednym z najlepszych sprinterow na swiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
a moze marcin urbas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Sprinterzy są naprawdę bardzo dobrze zbudowani, ale jest to także wynikiem wielu godzin spędzonych na siłowni i koksu jaki biorą. O ile się nie mylę to Greene na ławce ciska coś ponad 140kg. A pamiętacie Linforda Christi, ten to miał dopiero budowę, chyba ponad 45cm w łapie. Obecnie to Dwain Chambers jest chyba najlepiej nabitym sprinterem, ale biega teraz jak czołg, strasznie słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
o ****a greene ponad 140kg...nie no zaskoczyles mnie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
KIedyś leciał taki program tylko nie pamiętam czy to był max Greena czy on to na 2-3 powtórzenia brał, nie pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Lata spędzone na siłowni i bieżni do tego odpowiednie wspomaganie noi genetyka.Poza tym budowanie ładnej muskulatury w sprincie nie jest aż takie trudne ponieważ trening takiego sprintera to cały czas ładowanie siły i szybkości ,dlatego tyle siedzą na siłce.Ja miałem porównanie na sobie.2 lata temu zrobiłem 2 dopasione cykle z kreatyny w krótkich odstępach czasu ,wcześniej już pare lat trenowałem kulturystyke i biegi na 400m.PO cyklu miałem 42cm w łapce i ważyłem ok 93kg całkiem ładnego mięska przy 192cm.Biegałem na 400m 51 sek.(na foto) przy bardzo lekkim treningu ,tyle samo miałem przed cyklami na 400m przy ostrym zapieprzaniu na treningach.Wniosek:kreatynka zrobiła swoje Dlatego myśle ,że przy ich koksach to naprawde nie takie trudne.

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
ale zawodnicy z europy (szczegolnie biali) wygladaj przy nich jak lescze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Tja, Chamber byl kavarem, ale poszedl za doping... Glupi byl, mogl przed badaniem miec wypadek motocyklowy jak Keteris i Thanou, to zamiast dyskwalifikacji polezalby sobie tylko troche w szpitalu

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Ale np. taki Marcin Krzywanski byl tez szerszy od innych a juz sie chyba spalil...

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
Radziaq

btw. jestem jak najbardziej za calkowitym oczyszczeniem sportu z dopingu i dobrze, ze teraz, przed igrzyskami wylapali tylku nieuczciwych pseudo sportowcow, ktorzy chyba zapomnieli, ze w sporcie najwazniejsza jest zasada fair play
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rower do dirtu ??

Następny temat

5 promili na rowerze

WHEY premium