SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ambitni mile widziani ! Lenie w pewnym sensie też...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
na co zbierasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
SOg sie nalezy.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Napisałem to wszystko chyba po to żeby może co niektórych bardziej zmobilizować...

Ciekawe jest też to, że teraz jak ćwiczę to robię to na większego maxa ! Tzn. nie ma absolutnie żadnego odpuszczania, bo nie wiem kiedy będzie następny trening Jak uda się zrealizować trening to mam podwujną satysfakcję, natomiast jest też druga strona medalu - jeśli nie masz czasu na ćwiczenia np. przez 5 dni i wiesz że kolejny dzień masz tak za***any że na trening nie ma szans to rodzi się ogromna frustracja



Marzenia mam bardzo górnolotne, ale też i te mniej i w tym miejscu wymienie kilka tych drugich. Marzeniem dla mnie jest np. zbudowanie zajefajnego domu z jeszcze zajefajniejszą siłownią w środku , wyjachać na F1 np. do Budapesztu bez specjalnego liczenia kosztów, podobnie z olimpiadą w Pekinie, wybudować mojej Mamie dom w górach na stare lata, wysłać rodziców mojej Żony na świetne wakacje np. do Grecji itd. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
Dobry z Ciebie człowiek Masz cel to go realizuj, trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Mam ten sam problem.Wracam pózno z roboty a nie chce cwiczyc tak pózno bo jeste wtedy padnięty.Przez to mam spadki i lipnie się czuję.Mogę ćwiczyć tylko w niedziele.Na szczęscie ta robota niedługo sie kończy.Mam nadzieje że w następnej bedę wczesniej kończyl.

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
spoko tekst SOG

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Widzisz ja mam 18 lat i pracuje tez na 2 prace jedna to resturacja dzienie po 15 godzin od 9 do 24 a druga to na silowni 2 razy w tyg i chociaz mam czas na trenign to jest plus i nie mam dnia wolnego wogle ..marzenia kazdy ma i chce je spelnic ja chce na auto uzbierac ..pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
mam duzo czasu i sie o******lam
poprostu jestem ***anym leniem

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Gawron, moje ćwiczenia mają teraz na celu tylko i wyłącznie ratowanie tego co już jest. Na budowanie czegoś więcej na razie nie ma mowy - nie w tych warunkach. Spadki to dół który zresztą już mnie dopadł, więc ćwiczę tyle ile mogę i łudzę się że nie ma regresu. No nic, na pewno przyjdzie jeszcze czas na porządny trening, a wtedy zrobie z siebie gościa że mucha nie siada

Dzięki wszystkim za sogi ! No i odbijamy oczywiście !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Czas na mnie - idę w kimonko !
Dobrej nocy wszystkim życzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy - puchy

Następny temat

Obciążenie...

WHEY premium