SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatorski trening na worku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
4rScorpion, reasumując to co napisałeś :
Ktoś kto chce samemu zacząć amatorski trening powinien sobie odpuścić , wejść pod łóżko (tam raczej sobie nic z nadgarstkami nie zrobi) i najlepiej niech nie idzie do sklepu,szkoły itp. (ja pier... jeszcze sobie nadgarstek rozwali po drodze!!! ).
Może przesadziłem mówić,ze nie masz pojęcia (emocje itp.:P ) ,ale jak widzę ludzi kopiujących "znawców" i ich przemyślenia to żal się robi.
Pomyśl jest Was dwóch (Ty i Ty :P) i jeden nawala cepami codziennie we worek ,a drugi siedzi na kompie i ciśnie w np. Tibie :P
Dochodzi do konfrontacji między Tobą 1, a Tobą 2 - kto wygyrwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Czy Ty jesteś taki naiwny czy tylko udajesz? Nie ma opcji iść do klubu na trening to się robi Siłę i kondycję. Szkoda tracić czas na jakieś cepy na worku które i w niczym nie pomogą a jedynie zaszkodzą. Uczysz się głupich nawyków których później ciężko się wyzbyć.
Teraz masz 2 Ja jeden cepował na worku a drugi robił przygotowanie kondycyjne i siłowe. Obaj idą na sekcję jakiejś SW i który będzie sobie lepiej radził?

Odpuść człowieku bo się przyyebałeś jak rzep do psiego ogona.

Ktoś kto chce samemu zacząć amatorski trening powinien sobie odpuścić , wejść pod łóżko (tam raczej sobie nic z nadgarstkami nie zrobi) i najlepiej niech nie idzie do sklepu,szkoły itp. (ja pier... jeszcze sobie nadgarstek rozwali po drodze!!! ).

Wiesz co to kurva amatorski trening?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Spokojnie,tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat, nie musisz się tak unosić. Wyżej nie było mowy o treningu siły i kondycji ,także lepiej robić coś niż nic, bo z czegoś łatwiej zrobić coś niż z niczego czyż nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Spokojnie,tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat, nie musisz się tak unosić.
Jak piszesz do mnie z pretensjami to Ci w ten sam sposób odpisuję.

Wyżej nie było mowy o treningu siły i kondycji ,także lepiej robić coś niż nic, bo z czegoś łatwiej zrobić coś niż z niczego czyż nie ?

Siłownia + bieganie a jak będziesz miał opcję iść na trening to wtedy już normalny trening. Narazie przygotowanie siłowe i kondycyjne rób.

Nie nie było mowy! Czytaj całość na drugi raz zanim zaczniesz swoje zdanie wyrażać

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Dokładnie.
Zanim poszedłem do klubu, czasem sam biłem po worze, dla rozgrzewki przed siłownią. Dzisiaj cieszę się, że był to tylko element rozgrzewki, bo nie nabrałem zbyt wielu złych nawyków.
Dzisiaj żaden fajter ze mnie, ale różnica w ciosie po regularnych treningach w klubie - kolosalna.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
"dopóki nie zbierze po ryju to sie nie nauczy" :D taka jest prawda ;) przed tym ani sie nie ma pokory i zawsze sie myśli ze sie jest mistrzem, ani nie ma sie wiary ze jak ktoś coś trenuje to ma wieksze szanse i to o duzo ( choc jest mozliwosc ze przegra bo samo trenowanie jeszcze nie oznacza ze musi wygrac na 100%) ...
tak samo jak ludzie co chodza na siłke i mysla ze na***ia kazdemu... prawda taka ze osoby taki moga skonczyc jak Pudzian ostatnio :D dostał 2 kelnerów wczesniej co cos tam trenowali to z pierwszym brak słów a z drugim 1 runda wiecej i sam by padł... dostał takiego co TRENUJE I ZNA SIE NA TYM ... i lipa ;)

sam worek ci nic nie da ...a na parterze tym bardzije :D ja waze 60kg tylko a uwierz ze starszych i cieższych od siebie w parterze robie (takich co nic nie trenuja)... bo oni na siłe leca, wystarszy chwile przeczekac i luz...a i tez mam jednego kumpla co JJ trenuje juz 5 lat ...(ja 2 mma z nastawieniem na parter, choc i stójka mi nie obca ) wazy tyle co ja a wzioł mnie jak dziecko :) wiec moja rada taka : TROCHE POKORY I WIERZ TYM CO TU PISZA BO NIE JEDEN DŁUŻEJ TRENUJE NIZ TY W OGÓLE ZYJESZ, I NIE JEDEN STOCZYŁ WIECEJ "WALK" NIZ TY MASZ WŁOSÓW NA GŁOWIE CZY POZIOMU IQ



a tak swoja droga roz***ała mnie twoja historia

- "jestem dosyć gruby i mam bardzo słabą kondycje postanowiłem zacząć biegać"

- "Mam na tyle słabą kondycje że to 5 km biegam na 10 razy tzn 500 m biegnę truchtem, potem 500 IDE i tak cały dystans"

- " Byłem w centrum leczenia otyłości"

- " Myślałem nad wojskiem a ewentualnie policją. Tylko że niewiem kompletnie co się robi tak naprawdę w Policji czy Wojsku "

- " Od wakacji na poważnie zająłem się treningiem na worku"

- " Jestem uważany za najlepszego fightera na wiosce"

- "Taki koleś bardzo szalał w busie... od razu wstałem wiozłem go za szmaty i wyzwałem go na solo"

- "Pojedynek co prawda przegrałem(prowadziłem prze większość, strasznie go tłukłem, a potem zacząłem się popisywać, miałem ręce w kieszeni i uniki robiłem za 4 razem mnie trafił"

- "ale po pojedynku wiedział ze niema szans ze mną i zawsze wygram z nim"

THE END :) napisze na podstawie twojego zycia ksiażke " DUZY FAITER Z MAŁEJ WIOSKI"










****A powstał juz film :D no ale dobra jak sie pospiezse to książkę napiszę:)

Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-06-12 13:10:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja mam 27 lat,bokserem juz w zyciu nie bede!!!Uczylem sie sam na worku,pozniej pomagali mi byly angielski zawodowy bokser i kolega Polak<byly amatorski bokser>,do klubu bokserskiego poszedlem 2 lata temu na 3 treningi,zobaczyc jak jest,2 trenerow,pomyslalem moze warto???treningi wygladaly tak,najpierw bieg po ulicy<2-3 mile>potem rozgrzewka ramion no i odrazu worek,pozniej kto mial ochote sparingi w ringu i na koniec brzuch,w przeciagu tych 3 treningow<klub fajny,3 ringi,duzo workow,gruszek itd>tylko raz podszedl trener do mnie i powiedzial zebym trzymal lewa reke wyzej,tyle!!!<ok mozna pomyslec,ze juz taki zayebisty jestem ze tylko mam problemy z lewa reka:D>niestety,jak sie pozniej okazalo caly sklad klubu to jest do kitu,moj kolega z pracy Angol,trenowal tam przez rok,sam twierdzi,ze nic sie nie nauczyl,wiec cos musi byc na rzeczy!!!Wnioski wyniesione,klub nie oznacza wcale "POZIOM"!!!Ok,dalej mojej historii zwiazanej z boksem:D,poszedlem do innego,lepszego klubu<5 min od mojego domu>,rozmawiam z trenerem i mu mowie ze chcialbym sie nauczyc technik bokserskich,cos potrafic,zlapac kondycje itd.a trener do mnie,..."widzisz klub jest pełny juz,trenuja tu tylko chlopcy,ktorzy biora udzial w zawodach....,jak chcesz ,to mozesz trenowac z dzieciakami o 17<o tej godzinie koncze od 5 lat prace,zreszta jak 60%ludzi w Anglii,juz od 5 lat>....dodam tutaj,ze wtedy na caly klub trenowalo moze 8 osob,a 40 to byla tzw."widownia",ktora zajmowala cenne miejsce.....ok 3 klub,<5 min ode mnie znowu:D>poszedlem,maja lekcje boksu dla nowicjuszy,pytam sie grzecznie czy moglbym przychodzic na lekcje boksu tutaj 2 razy w tyg.<klub prowadzi lekcje boksu,mt,silownia,fitness,yogi itd.>,a pani w recepcji do mnie,niestety ale musialbys wykupic karnet<abonament>na caly rok<35f miesiecznie>i wtedy moglbys korzystac ze wszystkich ofert<???>,tutaj dodam ze jesli chodzi o silownie jestem wierny jednej juz od 5 lat,w koncu zdecydowalem sie zaczac trenowac mma,to tez dluga historia,bo w przeciagu kilku miesiecy mialem tylko jeden trening poswiecony stójce<MMA???>

Morał:nawet mieszkajac w wiekszym miescie,w bogatszym kraju wcale nie oznacza,ze mamy gdzie trenowac,nasuwa mi sie tutaj powiedzonko,ze "pod latarnia najciemniej"....Dalej trenuje z kolega bokserem,a w wolnych chwilach turlam sie z niebieskim pasem bjj!!!pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
JW smutne,ale prawdziwe

Przykladowo kiedyś patrzyłem jak,to jest z trenowaniem boksu dla dorosłych rekreacyjnie.

I się okazuje,że klubem,który ma normalne 1,5 godzinne treningi jest PALESTRA zdaje się,ale Boks nie jest tam priorytetem.

Na Legii ćwiczą godzinę,na Gwardii 1 h 15 min.,a żeby z treningu coś wynieść powinien trwać minimum 1.5 h.Bo jak mniej,to tak jakby lekcje w szkole trwały 15 min-niczego sie nie nauczysz.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-12 14:02:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
1,5h jest optymalnie ale nie mów że przez godzinę niczego się nie nauczysz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karbala 2004 i inne nieznane bitwy polskich żołnierzy podczas misji...

Następny temat

Roger Gracie zdominował MŚ BJJ 2010

WHEY premium