SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pytanie... co i jak pić żeby na następny dzień być jak najbardziej sprawnym fizycznie. Wiadomo- nie przesadzać z ilością, ale co oprócz tego? Popijać dużo czy raczej dużo zagryzać, jeśli tak to czym? No i co pić? Piwo chyba za bardzo odwadnia, wino potrafi ciążyć na żołądku, wódka- wiadomo- samo zło. Ale to tylko moje domysły, jeśli można prosić to doprecyzujcie, wyjaśnijcie wątpliwości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
przed zjeśc dobry posiłek.
Wódka jest "najlepsza", do tego nie mieszać. Pic dużo wody
Środki typu 2KC też sa dobrym rozwiązaniem.
A poza tym pytanie nie na meijcu to jest sportowe forum nikt tu nie pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Nie ważne czy wódka czy piwo, i jedno i drugie odwadnia, wszystko co ma w sobie alkohol odwadnia, różni się tylko jego procentową zawartością w składzie trunku. Przed piciem - 2 KC, dużo witaminy C (np. 4 tabletki witaminy C200 = 800 mg wit. c), wypić dużo wody aby organizm był jak najlepiej nawodniony, dobrze jest też pić wodę w trakcie picia alkoholu aby minimalizować odwadnianie, po skończonym piciu również dobrze zażyć 2 KC, witaminę C i popić wodą. Tak na prawdę nie ma dobrej metody na kaca ;) Na drugi dzień jak najwięcej odpoczywać, jeść kalorycznie, np. na śniadanie jajecznica z kiełbasą/szynką, i dalej ciągnąć. Zależy to też od organizmu, jeden wstanie i jest jak nowo narodzony, drugi ma dzień wyjęty z życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ważne co sie pije wódka jest mniej "toksyczna" od piwa czy wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Zdania na ten temat są podzielone, ktoś powie że wino wspomaga trawienie, piwo zaś oczyszcza nerki, wszystko ma swoje plusy i minusy, należy pamiętać o tym aby zachować umiar w piciu, oraz o tym że na każdego działa to inaczej. Co masz na myśli mówiąc "toksyczna" ? Ja osobiście lepiej się czuje gdy wypije 5-6 piw, niż jeżeli wypiję 250 ml wódki podczas wieczoru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to że na drugi dzień organizm musi męczyć się z wydalaniem związków zawartych w piwie. Ciekawe bo zawsze po wypiciu paru piw źle sie czuję a po szklance wodki jest ok.
I np sąsiadowi który ma wrzody lekarz zabronił pić piwo ale wódke od czasu do czasu owszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
No i tak jak napisałem, każdy organizm inaczej reaguje, nie ma tu reguły. Mi lekarka powiedziała żebym nie jadł nabiału W OGÓLE, mimo że nic mi nie dolega, druga zaś żebym odstawił piersi z kurczaka ;) Nie mówię tu oczywiście że w przypadku Twojego sąsiada to się nie sprawdza, bo nie jestem lekarzem, ale że w niektórych sprawach należy kierować się własnym rozumem, a nie tym co ktoś powiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Co pić? Najlepiej wodę/

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
no i nie mieszac alkoholów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Mieszaj, konkret faza będzie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i do tego jeszcze fajeczka (o ile nie palisz) i szał ciał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dermatologa online

Następny temat

Jak ćwiczyć seriami?

Wiecej