SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
Witam :)
Dziś ok. 5h po treningu wypiłem sobie małe piwo .....i mam pytanie czy może bardzo zaszkodzić to mojemu przyrostowi masy. Wiem , że alkohl odwadni , dlatego sie nie powinno go pić , ale staram się to nadrobić . (Waga 68 kg Wzrost 182cm)

Jeśli chcesz czegoś bardzo mocno, możesz to osiągnąć. Może to wymagać cierpliwości, bardzo ciężkiej pracy, prawdziwej walki i długiego czasu, ale to jest WYKONALNE.
Margo Jones

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
nie bój nic mały browar to nie tragedia

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
uff to dobrze :P To nic c, dzięki za odp :)

Jeśli chcesz czegoś bardzo mocno, możesz to osiągnąć. Może to wymagać cierpliwości, bardzo ciężkiej pracy, prawdziwej walki i długiego czasu, ale to jest WYKONALNE.
Margo Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
o zesz kurde
piwo wypiłeś....szoruj na siłownie mase nadrabiać!

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
masz jakies problemy z alkoholem ? bo w ciagu dwóch dni zalozyles dwa podobne tematy

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
niee , praktycznie mało piję , tlyko ostatnio mi się zdazyło cześciej niż zwykle. Zazwyczaj piję tylko jedno piwo na week. :)

Jeśli chcesz czegoś bardzo mocno, możesz to osiągnąć. Może to wymagać cierpliwości, bardzo ciężkiej pracy, prawdziwej walki i długiego czasu, ale to jest WYKONALNE.
Margo Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na Klatkę i biceps

Następny temat

Mięsnie brzucha

WHEY premium