SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja Plaża 2005

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2059
to super!
A wymarzone efekty beda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
znając życie to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
Chlopaki to potrafia motywowac, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
yemu - twarz w trakcie odchudzania też się bardzo zmienia...hmm sama oglądając własne zdjęcia widzę jakby dwie różne osoby rysy ostrzejrze, oczy większe, cera zdrowsza, dotleniona (sie ćwiczy). Ja tam nie watpię - czy na tych fotkach jest jedna i ta sama osoba - sama wiem po sobie, że buźka wygdląda młodziej, zdrowiej...inaczej

Pozdrawiam

A z tym "Jak to się robi w kraju nad Wisłą" to całkiem niezły pomysł Tylko czy wszyscy się będą chceli na forum rozbierać? do kostiumu oczywiście Nooo...jak się pierwszy odważy to i ja pomyślę
papa

Ej, tylko nie krzyczcie: KO-ME-TA!! KO-ME-TA!!! KO-ME-TA!!! hahah
poczekam na pierwszych odważniejszych

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2406
ko-me-ta! <lol>
no dobra, zgadzam sie z tą gębą, zmienia się. mi tez juz troche wychudła. mojej zonie, ktora cwiczy ze mna (co prawda nie w akcji plaża, tylko poprostu siłowy trening+aeroby+dieta,ktora jej ukladam w ciagu 1,5 miesiaca cera zmieniła się nie do poznania, oczywiscie na lepsze.
jak bede mial sie czym pochwalic, to wrzuce fotki, na razie moge tylko uczestnikow akcji straszyc sadłem <lol> od poniedziałku zaczynam ostra jazde - tygodnie 5 do 12.
juz pozno, ide wcinac tunczyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
kometa - mnie się usta znacznie powiększyły, jak straciłam 13kg jakiś czas temu
Ale cera to dopiero teraz mi się poprawia i mam wrażenie, że to raczej od tranu, nie od ćwiczeń. Może za mało ćwiczę...

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2406
Uka, poprawa cery 100% jest od omegi-3, moja żona wcina olej z wiesiołka na zmianę z tranem, omegą w kapsach i sporą ilość łososia, makreli i orzechów włoskich. w ciągu wspomnianego 1,5 miesiąca pozbyła się trądziku, z którym walczyła hormonami i innym syfem od paru lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie, tylko że to wszystko ma się nijak do tematu tego postu - z pryszczami itp. zapraszam do działu Uroda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2059
interesuje mnie jedna rzecz... ile razy w tygodniu powinnam odwiedzac silownie w 6, 8, 10 i 12 tygodniu? - nadal wedlug wyjsciowego, rozdzielonego treningu na 3 dni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak, trening siłowy 3 x w tygodniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Figury na Arnoldzie classic

Następny temat

Koniec z dietkami ? Co wy na to!!!

WHEY premium