SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja Plaża 2005

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
poczatkujący nie zna tych zasad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


to mamy punkt zbieznosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koos, przerabianie tego co opisałem powyżej na HST jest bez sensu - to dwie zupełnie inne bajki, jedna niepasująca do drugiej

Albo trzymaj się dokładnie tego co opisałem (jeśli twoje cele pasują do celów jakim ten plan ma służyć), albo trzymaj się tego co o HST napisali w wielu postach Biniu, Kanarek i inni (o ile Twoje cele są zbieżne z tymi jakim służyć może HST).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o ile Twoje cele są zbieżne z tymi jakim służyć może HST

czyli budowa (jesli masa) lub zachowanie najwiekszej ilosci miesni podczas redukcji (bez wnikania w oryginaly tekst Tyki to pisze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Celem tego planu który umieściłem powyżej jest dokonanie maksymalnych zmian w sylwetce w trakcie 12 tygodni. Jest to połączenie redukcji z budową mięśni dla osób które są absolutnie nowe lub początkujące. Osoby takie mogą osiągnąć podobny efekt przy zastosowaniu innej diety, innych aerobów oraz HST lecz niestety w znacząco dłuższym czasie. HST może być zdecydowanie lepszym wyborem dla osób myślących długofalowo i planujących swoją przygodę z budowaniem sylwetki na długie miesiące i lata. Dla tych jednak którzy chcą efekty zobaczyć szybko nie polecałbym HST. Plan który powyżej napisałem pozwala wykorzystać do maksimum naturalną zdolność organizmu do budowy mięśni i utraty tłuszczu charakterystyczną dla osób dopiero co zaczynających ćwiczyć. Jak wiemy zdolność ta zanika w miarę upływu czasu i oczywistym jest że takiego planu jaki zaproponowałem nie można ciągnąć w nieskończoność. Dlatego też po upływie tych 12 tygodni (i odpowiednim odpoczynku) należy ten plan zmienić, na przykład na HST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


ja tak tylko wpadlem przelotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo mnie to cieszy będę wdzięczny za wszelkie komentarze - nie zjadłem wszystkich rozumów, mam jeden i to wątły więc opinie Twoje i innych o tym planie są jak najbardziej pożądane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
watły to ja mam biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
watle to ja mam wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
Tyka, czy moglbys prosze rozwinac dlaczego trening tradycyjny jest w tym przypadku skuteczniejszy od HST?

Bron Boze, nie chcialbym podwazac autorytetu ale zwyczajnie jestem ciekaw.

Kanarek, Biniu -
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Figury na Arnoldzie classic

Następny temat

Koniec z dietkami ? Co wy na to!!!

WHEY premium