SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademickie Mistrzostwa Slaska

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Sorry, że tak się wbiję nie na temat. Spice, widzę że trenujesz na polibudzie, a przynajmniej startujesz w jej barwach, niektórzy tutaj też widzę z okolic. Gdzie można w Gliwicach lub okolicach trenować trójbój będąc 16 latkiem? Poza politechniką nie widziałem żadnej sekcji, po za tym nie wiem, czy mógłbym tam trenować.

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Mozesz spokojnie trenowac u nas na silowni - z tego co sie orientuje, to jest to jedna z najtanszych silowni w miescie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
u mnie nie ma sekcji , jestem samoukiem ale mam znajomego co cwiczyl trojboj i od niego rady zasiegalem !! Pozdro !!

654 tank hunter batalion

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Macioo - no ja bym proponowal 125 - przeciez Bąk jest do ogrania ... W 100 masz Wroblewskiego - wiec tez nie "rozowo" zwazywszy, ze kupuje Titana

Budyń - co do namiarow na moja kolezanke, to odpowiem w ten sposob ... zwykle gdy na imprezie podchodzi do niej jakis chlopak i prosi o numer telefonu ona odpowiada, ze nie moze mu dac, ale chetnie zapisze sobie jego i jakby co to zadzwoni ... wiec jak chcesz, to daj swoj a ja przekaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Na pewno odwiedzę waszą sekcję, teraz zaczynam swoj pierwszy trening typowo siłowy, ale będę trenował w siłowni koło mnie, bo u was to czułbym się wręcz głupio i szczerze to nie potrafię się zebrać na takie posunięcie. Może jak się poprawię o parędziesiąt kg, to nabiorę pewności siebie

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Moim zdaniem lepiej jakbyś od razu zaczął trenować z ekipą z Polibudy - mogliby na początku wyłapać Twoje błędy techniczne - później trudno jest się oduczyć złych nawyków
Poza tym trening z nimi będzie chyba bardziej motywujący do większych wysiłków


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218
wrubel w tytanie to bendzie istna rz4znia jak jeszcze podciągnie siady i ciagi !!! z tego co widze to bendzie jego zyciowa forma !! wynik około 800 jest calkowicie realny!!! a o wandziku to nawet niepisze !!!jak tak dalej poziom bendzie rosnoł to ja nawet oglondać tych waszych zawodów niebende !! bo za durze dołki łapie!! pozdrawiam !! ps. mechu a jak tam twoja forma!!!!????


GARGAMEL

GARGAMEL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
eeee tam

Nie ma co sie tam przejmować Bąkiem i Wróblewskim - na pudle zawsze są 3 miejsca


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
A czy ja sie przejmuję najważniejsze żeby był dobry wynik i żeby mnie kontuzja nie złapała bo MPJ w tym sezonie są najważniejsze .
A pozatym tak jak mówi byk zadowole się krązkiem każdego koloru tylko żeby nie być czwartym to już wolałbym być piąty lub szósty lub siódmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218
ciekawuie soie te ampy zapowiadajom b4endzie rozrywkowo !!!

GARGAMEL

GARGAMEL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pudzian

Następny temat

Sedziowanie na zawodach

WHEY premium