SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agressive Inline 2003 Nasze Fotki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a co myślisz o tych razors cult 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszcze jedno pytanie. Byłem na stronie z rolkami i widziałem tam te green-y czy jakoś tak koło tej nazwy pisały różne kolory po angielnsku czy jest jakaś różnica między tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko one chyba kosztują ok. 800 stów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084


Chodzi ci o graale? To raczej khuti mają kolor w nazwie, konkretnie khuti silver.

O cultach 3 nic ci nie powiem bo niewiele wiem o tym modelu. Ale ogólnie razors to dobra firma, musiałbyś się zorientować czy to nie jest jakiś stary sprzęt.

Mi z najnowszego sprzętu podobają się razorsy charles dunkle. Te powyżej, tylko nie wiem ile kosztują i mam wrażenie że nie chcę wiedzieć, bo to nowy model.

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]
Sold my soul to roll... https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=76150

[Death is the only way out...]

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
korwa !!! rain jestem pod wrażeniem twoic popisów. łap odemnie sogacza w każdym dziale gdzie Cie tylko zobacze

BJJ WARSZAWA
SOCA TEAM POLAND

http://www.francescobjj.neostrada.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Wielkie dzięki za uznanie Odbijam

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]
Sold my soul to roll... https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=76150

[Death is the only way out...]

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
Wlasnie testuje glukozamine i kolagen olimpu jestem zadowolony, a co do tego czy lepiej przyjmowac to w sezonie czy poza to zdania sa podzielone.

.:Żryj i daj żryć! :.

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3614
Swietne gify i zdjecia dalbym soga ale wiadomo czemu nie dam :(
Kiedys [ moze nie tak dawano, w wakacje ] myslalem zeby zaczac jezdzic na rolkach ale jakos do tego nie doszlo, teraz czasami powracam do tej mysli ale sam nie wiem, rolki troche kosztuja i te wszystkie kontucje, moze jeszcze zaczne jezdzic ale ...
Zycze powodzenia na asfalcie i zebysc niczego se nie zlamal :) [ czyli jak najmiej kontucji :) ]

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Wielki dzięki. Łap soga, tak na zachęte, żebyś zaczął jeździć

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]
Rolki..... i wszysko jasne https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=76150

[Death is the only way out...]

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
nop warto warto , rain dobrze mowi =]]] no fakt czasem mozna nieźle wy***ać... ale to sie raczej nie łamie sie tak od razu.... bo przez pierwsze 2 lata nie robi sie raczej takich bardzo hardcore'owych rzeczy... jedyne co mozesz zrobic to sie poobijac, poranić, ewentualnie zabic przy uderzeniu w głowe hyhy jednak warto, nawet nie wiesz jakie kozackie uczucie jak sobie slideujesz na murku lub rurce obok schodow, a poźniej wysłuch**esz ochroniarzy albo jakiejś babci satojaca 20 metrow od ciebie,ze o mało jej nie zabiłeś

P.S. dawno mnie nie było w tym dziale =]]] czas powrocic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salto w tył

Następny temat

Najlepszy Sport Extremalny?

WHEY premium