SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1655
Za 60zł na allegro już z przesyłką kupisz 3 pary na 1 miesiąc każda np. Ciba O2. A co do zapalenia spojówki to raczej nie zależy ona od tego czy nosisz je dłużnej niż ten miesiąc czy nie tylko od tego czy zachowujesz "higienę korzystania z nich". Ja swego czasu nosiłem jedną miesięczną parę z 4 miesiące i żadnych negatywnych skutków to nie miało ale ogólnie lepiej nosić tyle na ile zostały przewidziane bo to ze jednemu nie zaszkodziło nie znaczy że tak samo będzie w przypadku innych.

Jeśli ma się astygmatyzm to jeśli pamiętam to są na to też soczewki specjalne sferyczne czy jakoś tak.

Jeśli już będziesz szedł kupować to pierwszy raz najlepiej pójść do jakiegoś salonu optycznego tak żeby ten pierwszy raz dobrał Ci je okulista co jednak wiąże się przeważnie z dużo wyższymi kosztami zakupu ale następne pary już kupujesz na allegro i jest dużo taniej.

Taka mała rada nie podawaj się przy ich kupnie po 5 minutach jak nie będziesz mógł założyć bo nie którzy nie mają przyzwyczajonego oka to wkładania paluchów itp do oka i pierwsze dni stosowania mogą być dość uciążliwe ale naprawdę warto z czasem jest coraz łatwiej aż w końcu nie powinno to sprawiać żadnego problemu

Edit

Zdjęcie okularów i zamiana na soczewki dużo daje już choćby jeśli chodzi o treningi a nie którym chyba nawet pozwalają podwyższyć samoocenę/pewność siebie co skutkuje.... itd.

Zmieniony przez - 3nZo w dniu 2009-11-11 22:13:54

"3nZo jaka z ciebie ****a jest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Osobowość w ogromnym stopniu jest kształtowana w okresie rozwoju płodu i jest to kwestia hormonów. Jeśli od spraw technicznych, ścisłych wolisz czytać wiersze i śpiewać piosenki, jesteś wrażliwy i łatwo Cię zranić lub urazić oraz reagujesz na wiele rzeczy bardzo emocjonalnie... to sorry, ale w sytuacjach ekstremalnych ultrafacetem nie będziesz

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Co do soczewek to napewno sa na Twoja wade bo sa na kazda, jedynym problemem moze byc to ze czesc ludzi jest poprostu uczulona i z soczewek lipa, sa tez pewne choroby oczu ktore uniemozliwiaja ich noszenie.
Co do zmiany osobowosc, to prawda ze kazdy rodzi sie juz z jakas tam natura, ale bagaz emocjonalny decyduje w ktora strone sie ta natura ksztaltuje. Pewne wydarzenia potrafia zmienic nastawienie danego czlowieka.
Pewnosc siebie to zupelnie co innego tu wszystko zalezy od tego jak postrzegamy siebie i jak postrzegaja nas inni(co przeklada sie rowniez na nasza samoocene)
Pewnosci siebie mozna bez problemu nabrac lub ja stracic.
A tak na marginesie to Tyson byl za dzieciaka popychadlem i chodowal sobie golabki
Jak macie jakies pytania co do soczewek mozecie smialo walic powinnienem pomoc.

Zmieniony przez - nocnymichu w dniu 2009-11-12 03:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 471
OLOKK mój profil opisałeś :) A sie napierniczać potrafie :) Dużo czytam nawet pisze wiersze:)ŁAtwo mnie zranić no i jestem emocjonalny często czuje GNIEW:) MOIM zdaniem radzenie w pewnych sytuacjach przychodzi z czasem i wszystkiego można się nauczyć . Niech sie kilka razy przytradfi cos extremalnego i przełamac sie to potem już z górki . Trzeba pamietac ze ze szkła nie jesteśmy.

Zmieniony przez - Pikus0700 w dniu 2009-11-12 08:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki a jak mam nad sobą pracować żeby nabrać pewności siebię i nie bać się rywala??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Zacząć trenować sztuki walki, najlepiej pełnokontaktowe Popracować nad samooceną. Może psycholog w razie czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż takiego problemu nie mam żeby iść do psychologa A czy taką sztuką walki będzie np boks?? Bo mi marzy się boks ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Boks jest jak najbardziej ok

Boks, kickboxing, muay thai, chińska sanda oraz dobry, twardy klub karate (kyokushin i podobne style), taekwondo czy tangsoodo. Te style rozważ na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
hmm... a tą wade wzroku to masz dużą?
ja mam koleżankę, która ma -8, chodzi na tajski - ale w zawodach startować sie może, bo okulista jej powiedział, że w życiu jej badań nie podpisze, bo od mocnego ciosu w głowe może jej sie odkleić siatkówka oka (która przy takiej wadzie jest bardzo słaba) - a to oznacza nieodwracalną utratę wzroku...

nie, żebym straszyła - po prostu dobrze jest mieć świadomość


w kwestii samego wyboru klubu zgadzam sie z Pingwinem

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-11-12 13:47:43

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

boks - jak ćwiczyć refleks?

Następny temat

MarKos, przegiąłeś pałę tym razem!

WHEY premium