SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niby tak ale ja chce to robić;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1655
Chcesz to robić teraz za 2-3 lata możesz chcieć śpiewać

No ale powodzenia!

"3nZo jaka z ciebie ****a jest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja taki nie jestem a z resztą nie mam głosu do śpiewania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
pierpa*******isz jak chcesz się zapisać to zapisuj, nie ma czego się bać, pomyśl sobie, że jak będziesz uczył się jakieś sztuki walki to przy okazji wyrobisz sobie pewność siebie i nie będziesz miał takich problemów z obrona przed krzywdą jaka może Ciebie dotknąć z otoczenia. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktos z was przelamal sie chodzac na boks??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
Bez urazy ale teraz to już pie**zycie głupoty... Jak sie przysapie i podejdzie (watpie zeby podchodzac trzymal garde) to bijesz w pysk kozakowi ile wlezie (oczywiscie bez przesady), najlepiej zaczynajac z lokcia xdd (on sie tego nie spodziewa), a potem juz problem z glowy :) Moze mam szczescie ale uderzajac pierwszy nigdy jeszcze nie przegralem ;]

PS oczywiscie SW jak najbardziej xd, a najlepsza obrona jest atak ;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4321
kur... wiesz czemu się boisz?? Bo każdy chyba zdrowy na umyśle człowiek w pewnym sensie boi się i będzie unikał walk na ulicy, gdzie byle przysłowiowy "leszcz" może rozbić Ci cegłówką łeb, albo wsadzić kosę. Zapisanie się na SW da Ci wiele, choćby to, że jak już dojdzie do starcia to powiedzmy twój sierp spowoduje znacznie więcej niż tylko swędzenie, albo kontuzję twej kończyny. Ponadto trochę się "obijesz" i przyzwyczaisz do starć. Wiedz tylko jedno, że bić sie na ulicy to można jak ktoś zagraża Tobie lub innej osobie, a nie dlatego, że cię przezwał. Jak będziesz "cwaniakował" to trafisz do jednego z dwóch miejsc: do kostnicy lub więzienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
bo bardzo chcę zostać zawodowcem myślę że uda mi sie nim zostać i przestane się bać będę przykladal sie w 1000000% do treningow

no niby tak ale ja chce to robić;D

Jak na razie to obrywasz od byle leszcza, i nie trenujesz. Dlatego z tym zawodostwem to poczekaj bo się nakręciłeś a nawet nie wiesz czy na treningach będziesz sobie łatwo wszystko przyswajał, i czy nie zrezygnujesz po miesiącu.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pójdę zobaczę potrenuję i jeśli to za owocuje to będę ciężko trenował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Powodzenia napisz jak bylo

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

boks - jak ćwiczyć refleks?

Następny temat

MarKos, przegiąłeś pałę tym razem!

WHEY premium