SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj mnie gosc zaczepiał taki 186cm a ja mam 170cm to podeszłem do niego i sie go zbyt nie bałem już sie troche przełamałem i obiecuje sobie ze jesli jutro mnie zaczepi to dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Chłopie nie o to chodzi w przełamaniu strachu żeby lać gości na ulicy z byle powodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie z byle powodu sam sie do mnie pierwszy zaczął żucać ale jeśli jutro będzie sie czepiał to ma w*******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Większym staniesz się gdy przetrzymasz emocje i przejdziesz koło niego nie patrząc się w jego stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yhy jasne i będą się ze mnie śmiali i uwarzali za cieniasa i ciote a tak jak mu *******ne to poczuje troche respectu do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Za ciote i cieniasa to Cię będą mieli jak Ci sypnie z liścia i się popłaczesz fighterze
Więc skończ już te gadki i idź stąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Kwiatula: SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko pokonasz typa 16cm wiekszego po jednym treningu boksu, w koncu moze troche nauczyles sie chodu, widziales worek bokserski, a moze nawet rekawice u innych cwiczacych, typ nie ma szans, wygrasz na pewno...
a tak na serio cos z toba nie tak jest jak cie kazdy zaczepia moze nosisz jakies pedalskie arafatki, chodzisz na palcach, masz dlugie wlosy, grasz nalogowo w WOWa i sie dziwisz ze sie sapia inni...
pamietaj jak na poczatku dales sie dojechac i uznali cie za "leszcza" to po jednej wygranej walce nie bedziesz wielki hero i trudno bedzie wypracowac jakies porozumienie, nie mowie tu zebys sie z nimi skuplowal, ale chociaz status quo

Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-11-18 20:07:35

Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-11-18 20:12:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
eeej chłopaki widzicie ile może zdziałać jeden trening? :D -też się zapisuje haha
"wczoraj" nam jęczał że się boi podejść albo odpowiedzieć a dzisiaj zatrzymać go nie możemy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
moze zobaczyl ze ma uderzenie Tysona ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

boks - jak ćwiczyć refleks?

Następny temat

MarKos, przegiąłeś pałę tym razem!

WHEY premium