SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby - czy się nie przetrenuje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Męszczyzna

Waga

138

Wzrost

190
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Witam,
zacznę od tego, że zacząłem swoją walkę z otyłością 3 tygodnie temu zaczynałem z wagą 147kg w tym momencie chodzę codziennie na basen robię 60-70basenów/60min waże teraz 138kg, mam ułożoną dietę wszystko jest cacy tylko mam pytanie czy mógłbym do mojego dziennego "rytuału" dorzucić bieżnie? np. 4h po basenie? czy to będzie zbyt duże obciążenie jak dla takiego spaślaka? Bieżnie chce dorzucić, ponieważ dałem sobie za cel, że w przyszłym roku we wrześniu wystartuje w pół maratonie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
także jak pisałem wyżej.
jednak to nie temat o Tobie, dostałeś ostrzeżenie, więcej nie będzie, może na vitalii albo kafeterii złapiesz "fanów" ale to forum sportowe nie Pani domu, a na mój temat możesz poczytać w wielu miejscach.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-10-22 17:36:10

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3413
Możesz jeśli czujesz sie na siłach

Zmieniony przez - MilionDrógDoŚmierci w dniu 2013-10-16 21:15:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
przy takiej masie ciała, nawet w dobrych butach nie ryzykowałbym choćby marszami, wszystko po kolei, zacznij od basenu, roweru, za 20-30kg wprowadź marsze, dopiero potem biegi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
a problemem nie będzie dla mojego organizmu jak codziennie będę chodził na basen? Czy robić jakieś przerwy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Z spadkiem kilogramów możesz dokładać treningu ale z umiarem, żebyś nie trenował dziennie po 10 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
proponuję analizę swojej postury przed lustrem, czasu ile na to potrzebujesz jak i dostępnych strategi, jak i refleksję czy gdy na starcie ruszysz na max możliwości, to co będzie za 20-30kg?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
5 razy w tygodniu basen wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
następna spamerka.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 969
możesz podzielić tak że rano basen wieczorem bieżnia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jeszcze lepiej.
2 x dziennie aeroby to się robi przed wyjściem na scenę, ale też niekoniecznie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-10-22 10:17:59

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 969
Myślę że lepiej jak zrobi w wiekszych odstepach czasu niż po 2 godziny przerwy....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta, jak przytyć nie ćwicząc. Potrzebuję pomocy.

Następny temat

jaki posiłek przed snem !

WHEY premium