SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby czy to normalne?????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2610

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Płeć

mezczyzna

Waga

93

Wzrost

180

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wstaje 7.20 ,pracuje fizycznie na siłownie chodze po pracy tak po 18-czasem 19 jem 6 zbilansowanych posiłkow, stosuje suplementy, spac chodze okoła 10.30-11.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

z przerwami , teraz po 5 letniej przerwie , 4 miesiace cwicze regularnie 3-4 dni w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana dieta wczesniej nie stosowałem jadłem wszystko co popadło aby rosnac , jakies 9 lat temu brałem sterydy przez okres ok 2 lat z przerwami. to był bład

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Białko po przebudzeniu ,Bcaa, Aminokwasy, Nitrobolon 2 , vitargo, kazeina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Chciałbym poruszyc temat odnosnie aerobow a dokładnie to ze wrzuciłem je do swojego planu treningowego.Cwicze 3 x w tygodniu Klate z bicepsem, plecy z tricepsem , barki z nogami. Brzuch oczywiscie tez tylko od niedawna z lenistwa. Stosuje zbilansowana diete , zaopatrzony jestem w odzywki. Co zauwazyłem ze jak tylko zaczne biegac ,jezdzic rowerkiem , orbitrek i takie tam to zaraz lece z wymiarami na łeb na szyje w doł gdzy robie tydzien przerwy wszystko wraca do normy , a zatłuszczony jestem waze 93 kg przy 180 wzrostu a tak szczerze to waga nie wspołgra z rozmiarami jestem genetycznie waski w barach i zamiast rosnac wszez to rosne na grubosc.. Czy to narmalne prosze o wasze porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak ta dieta dokladnie wygląda? rozpisz, podaj btw i kcal, bo aero i przerwa w nich nie ma tu nic do rzeczy. przeciez regeneracja, urlop, etc tez jest i przy dobrej misce nie ma mowy o ponownym zalewaniu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Może po prostu szybo "bierzesz" wodę...skrywasz w sobie nutkę kobiecości (podwyższone prolo/estro) albo po prostu masz dupną diete.

Zmieniony przez - SoQl20 w dniu 2012-08-26 16:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Własnie dziwi mnie to troche bo jak tylko zaczne aeroby i tak regularnie jade kilka dni to moje wymiary spadaja. Jak zaczynałem 4 miechy temu znow regularnie trenowac wazyłem ok 82 kg a teraz nawet 94 niesamowicie waga skoczyła no i tłuszczyk tez chciałbym sie podrzezbic ale tez nie chce wiele stracic na masie miesni
a co do diety to
rano po przebudzeniu
1.posiłek
Bcaa aminokwasy
30g białka z trec Perfect Whey Protein
50 g płatków orkiszowych + 50 g płatków typu muesli z orzechami i rodzynkami
200 ml mleka

2.Posiłek

Chleb razowy 150g
Szynka z indyka 130g
Masło roślinne 15g
Pomidor duzy

3. Posiłek

Makaron Pełnozbożowy 100g
Tuńczyk 125g

4.Posiłek przed treningowy

Ryż basmanti 100 g
Mięso z piersi kurczaka 130g
Oliwa z oliwek 20g
Bcaa+ Nitrobolon

5.Posiłek (potreningowy)

Carbo 70g
Bcaa
czasem jak nie mam mozliwosci zjedzenia posiłku wcinam batona wysokoproteinowego , a tak to 150 g fileta z piersi kurczaka do tego ryz 50g i brokuły 200g


6. Posiłek
twarog chudy 200g
kazeina 30 g
120ml mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
straszna kicha ta dieta. tluszczy w ogole nie masz. musli, wedliny, masla roslinne do wywalenia. mleko bym zredukowala. batony proteinowe to nie staly element diety. miesa urozmaicaj, jedz tluste ryby. warzywa wszedzie. zjedz te 800g minimum dziennie. nie ma BTW i kcal koncowych, ale i tak do zmiany. podwieszone czytaj

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Az tak zle ???!!!! hmm Zapomniałem dodac ze 2 razy tyg zamieniam kurczaka na makrele , a w piatki łosos z warzywkami .. Ta dietke sciagnałem z tego forum kiedys i według niej sie w miare mozliwosci stosowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Obliczałem na kalkulatorze na forum i wyszło co wyszło aby utrzymac wage, choc chciałbym zredukowac swoj smalec w zalanym ciele wiec nie wiem czy mam biąłka dołozyc bo cos to za mało go wyszło

Współczynnik BMR 2077.33
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3946.93
Węglowodany 55% 2170.81kcal = 542.7gram
Białko 15%% 592.04kcal = 148.01gram
Tluszcz 30% 1184.08kcal = 131.56gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
i to jest wlasnie błąd i przyczyna niepowodzen. Dieta jest indywidualna, co znaczy ze ukladasz BTW i kcal POD SIEBIE, a nie kserujesz jakis wytwór z netu. Przeciez ktos moze miec inne parametry, wage, bf, wzrost, aktywnosc, etc i wszystko sie diametralnie zmienia. kalkulatory to szit. korzystaj z wzoru, jak chcesz dobrze obliczyc- jest w podwieszonych. zobacz jakie chore proporcje ci tu wyszly. na 543g ww sie zalejesz jak prosie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
a patrzac na to jak pisza inni reguła jest 2 g białka na kazdy kg masy ciała wiec nie wiem juz czego sie tutaj trzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na zbilansowanej daj sobie 2g bialka, ww na starcie 2,5-3g i reszta kcal z tłuszczu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Dzieki wielkie bo kurcze ja tu nowy na forum i nie wiem jeszcze co gdzie i jak. nie mogłem znalezc tego wzoru.. Druga sprawa to to ze czasem cos lubie sobie podjesc jak to przy remontach chodze wiecznie głodny a wiem ze to nie idze w dobra strone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukiwani Instruktorzy Fitness, Zumba,Joga - Warszawa

Następny temat

Dieta na mase - ocena

WHEY premium