SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeoroby + siłka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 942
2 razy w tygodniu chodzę na siłownię. Chce zrobić ze 3 kg. masy mięśniowej i spalić trszkę tłuszczu. Mam 2 plany:
Plan 1:
-pon-50 min. siłownia +15 min. stepper
-środa-brzuch15 min
-czwartek lub piątek tak samo ja w poniedziałek
lub
Plan 2:
pn. siłka 1 godz
wt. taniec 1h
sr. brzuch
pt. siłka 1h

Co wybrać? Czy cały czas mieć dodatni bilans? Niektórzy piszą że da się jednoczesnie spalić trochę tłuszczu i zrobić masę... I jeszcze jedno: weęglowodany jeść po siłowni czy przed???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4805
gdzie w tym planie widzisz aeroby?

Rozpisz jakie ćwiczenie robisz na siłce oraz jaką masz dietę

Wróżek tutaj nie ma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 942
17 lat, dziewczyna, nie spożywam zadnych odżywek, pieczywo jasne i ciemne , na obiad mięso lub ryba +kasza/ryż/ziemniaki, na deser ze 2 owoce i jogyrt z płatkami, sniadanie zawsze jakiś serek, kolacja parówki/sałatki warzywne, wędlina, pasta rybna/ jajka. Moja słabośc to czekolada, lody i batoniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11303
W sumie to chodź na siłke i biegaj. Wtedy powinnaś załapać troche czystego mięśnia. Jeśli jest zbyt dużo tłuszczu to najpierw zrzuć go obcinając kalorie a potem zbudujesz te 3kg mięsa .

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

ile kcal spalamy podczas HITTU??

FuckBaton