SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek-Szpilka 8.11.13 Kraków (STREAM STR. 36)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43171

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 325
Giaurnemo - nie ma sprawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
A jednak stało się to co pisałem na pierwszej stronie tematu... Sam w sumie w to nie wierzyłem, Adamek albo wyszedł po ostatnią wypłatę albo faktycznie jest już tak wyeksploatowanym pięściarzem że jest z nim już tylko gorzej... Moim zdaniem prezentował się gorzej niż w walce z Glazkovem. Bardzo słabo chodził na nogach, zresztą sylwetka na ważeniu nie napawała optymizmem. Chyba jednak te przygotowania w 'Domku' nie były przygotowaniami na sto procent... Walka w miarę wyrównana ale werdykt 94-96 na korzyść Szpilki jest jak najbardziej w porządku. Szpilka zaskoczył mnie chłodną głową, w pełni potrafił realizować swój plan taktyczny i należą mu się za to brawa.

Uważam jednak ,że Szpilka nie zrobi potężnej kariery w wadze ciężkiej, nadal uważam że nie ma fizyczności cechującej typowego ciężkiego. W sumie trochę szkoda że karierę Górala zakończył właśnie Szpilka...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5716
"potężnej kariery" nie musi robić ale chociaż jak Andrzej Gołota niech będzie w czołówce. Ja liczę na to że Szpilka da nam kilka fajnych walk nie koniecznie wygranych ale z mocnymi zawodnikami z czołówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221428
A ja mam nadzieję ze Wach albo Wawrzyk go ustrzelą, i balon peknie , jakos nie lubie tego buca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 285
Kolejne ustawione show pod publiczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Musi jeszcze poprawic obrone bo tam Adamek go pare razy trafil a jakby tak padło na kogos kto ma silniejszy cios to znowu by szpila usiadł , plan taktyczny na walke z adamkiem wykonany prawie idealnie. Szpila ma jednak mało atutów jak to powiedział Przemek Saleta walczy troche jednowymiarowo na plus dla niego duza ruchliwosc ale przy zwarciu za duzo przyjmuje brak unikow rotacyjnych ciosów po zwodzie . Moze zmiana trenera bylaby dla niego dobrym krokiem kto wie. Musi powiekszyc warsztat na dzien dzisiejszy Jennings pokonałby go ponownie.

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5716
Ja uważam ze większość bokserów ma dużo rzeczy do poprawienia, nikt nie jest idealny, Szpilka niby tyle ćwiczył na siłowni bo chciał poprawić muskulaturę ale postawił na szybkość, to czym Adamek się wyróżniał na początku swojej drogi w wadze ciężkiej. Myślę że przy tej wadze powinien zostać bo wyglądał "świeżo" nie był ociężały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Bane, Wawrzyk bez szans ze Szpilą. Wachu już owszem, gdyby mocno wywierał presje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5716
Wach ostatnio wyglądał jakby w ogolę się do walki nie przygotował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Bo miał 2 lata przerwy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekrutacja Biuro Ochrony Rządu, BOR postępowanie rekrutacyjne

Następny temat

Kopnięcie frontalne i boczne

WHEY premium