SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek-Szpilka 8.11.13 Kraków (STREAM STR. 36)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43010

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
będzie ciekawie, ja szpilki na straty nie spisuje myślę ze tak 60 do 40 w szansach dla Tomka, polscy bokserzy często mówią o tym że nie chcą walk polsko- polskich, ja znowu bym ich wszystkich razem konfrontował a nie nabijał im tylko liczniki na miernym albo wypalonych bokserach z zagranicy, gdzie wynik znamy juz przed walka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No i tak będzie. Wczorajsza gala i kolejne to będzie sprawdzanie się każdego z każdym. Polsat wylansował sporo nazwisk w tych samych kategoriach a każdy chce być numerem jeden także polsat ustawiony jest z galami na co najmniej 2lata do przodu

kostecki już wyzwał połowę z nich a z drugą połową chce walczyć tydzień po tygodniu a później od razu o pas bo dalej twierdzi, że jest mistrzem świata

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
ciekawe czy Kostecki w końcu skusi się na walkę Sękiem... teraz pewnie wygra na pkt z Sołdra,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
Będzie ciekawe to na pewno ;d wybiera się ktoś na galę? bo ja tak

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jak bilety? Cena?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
coraz bliżej walki, szkoda ze będzie transmitowana PPV...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Ja sie wybieram, stawiam na Tomasza! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Będę za Szpilką :) Oby wygrał. Ademek to już dziadek, czas na zmianę warty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekrutacja Biuro Ochrony Rządu, BOR postępowanie rekrutacyjne

Następny temat

Kopnięcie frontalne i boczne

WHEY premium