SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab w sieci sklepów Bierdonka %-) ?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
wydaje mi się że to jednorazowa akcja z tymi suplami ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
a co dokładnie za suplementy sa w biedronce ??

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Te co nie schodzą w sklepach ze suplementami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Kotlet trochę nie trafiłeś

Do biedronki poszła specjalna dedykowana linia produktów i powiem Wam, że po weekendzie w niektórych punktach już jest 'czysto'

Zacytuję moje słowa z innego tematu dot. Biedronki:

Bez względu na to, czy produkt jest dostępny w Biedronce, Hipermarkecie, Siłowni, Sklepie Sportowym, bądź internecie - każdy produkt oznaczony marką Activlab jest wytworzony z tych samych składników, w tym samym zakładzie i z wykorzystaniem dokładnie tego samego sprzętu.
Dlatego gdziekolwiek nie kupicie naszego produktu możecie być pewni, że kupujecie zawsze taki sam produkt o najwyższej jakości

Czytajcie składy - tam kryje się wiedza tajemna


Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2012-04-16 09:39:17

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś jeszczę porównać etykietki produktu "oryginalnego" i jego "oryginalnego odpowiednika" w Biedronce w stosunku do ceny i liczby kapsułek, tabletek etc. W zasadzie jest to kolejny krok na plus jednak, że jeżeli składem w Biedronce są okrojone może się zdarzyć, że ktoś powie "zjadłem opakowanie i jest super", inny "a ja zjadłem 2 z biedronki i nic..." ;) O ile się różnią składem... Niezależnie od tego co napisał Activ ze są z tych samych składników bo nie o jakość ich mi tu chodzi a o rzeczywistą zawartość na etykiecie, w opakowaniu... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Quecal: Przepisy w UE mówią jednoznacznie, że na etykiecie MUSI być opisane dokładnie to samo co w środku. Jesteśmy zbyt poważnym producentem, aby bawić się w kotka i myszkę z różnymi instytucjami, a co najważniejsze nie oszukujemy naszych Klientów!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Activlab: nie o to mi chodziło :) Chodziło mi jak się różnia składy na etykietkach tych Biedronkowych i innych... :)

EDIT: Rzeczywiście może samotałem niepotrzebnie w poprzednim poście - wzięło mnie na filozoficzne wywody ;) Można usunąć heh...

Sam rozwiążę sprawę o którą pytam.
Jeżeli Extra Libido jest Odpowiednikiem Trib. Activ B6 to porobie fotki etykiet, cena i ilość i będzie wiadomo - czy warto kupić w Biedronce...

Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-04-16 09:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
wiem o co ci chodzi Quecal , podobnie jest w tesco np bcaa w tab w tesco w opakowaniu jest 90 tab i kosztuje 35zł a ja kupilem w sklepie bcaa 1000 120 tab za 33zł sklad tab ten sam ale widac różnice ceny do ilości tab w opakowaniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
już w mojej biedronce czysto bez activlaba ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja zdarzyłem zakupic glukozamine, l-ke no i "extra Libido" :D za 13 zeta to grzech nie wziac hehe

desiderata

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Leucine XTRA

Następny temat

Szukam odzywki przedtreningowej dla kobiety

WHEY premium