SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AXIO LABS - opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 493
dziala dziala, kazdy harcerz o tym wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
znajomy chce zakupic Npp z Axio , nie ma dostepu do alpha pharma , a Razaka mu odradziłem bo moim zdaniem na pewno nie ma tam Npp a wiem to bo kiedys biłem Nerobolil z apteki Polskiej fakt po terminie był ale działał lux przy dawce 50mg eod, jak obednie Axio z Npp stoi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 493
Duraplex 100 - npp 100mg/1ml opakowanie 10ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
tez jestem ciekaw opinie npp z axio...

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
papon , wiem ze to duraplex100 , chodzi mi o to jak działa czy jest tam Npp czy jest tam troche enana i troche propa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
A gdzie może być NPP jak nie w axio ?
Jeśli szukasz NPP to tylko w najdroższych rynkowych firmach.
Właściwie masz do wyboru Axio, Gp, Balkan. Opinii na to nie dostaniesz, bo to towar nie dla badziewiaków, którzy szukają taniej sensacji a najlepiej jakby dostali coś za darmo. Więc jeśli ktoś to wbijał, to zapłacił za to sowicie. A jak zapłacił sowicie to jest poczciwym obywatelem z wyobraźnią i nie brzdęka tutaj na forum co dobre a co złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 493


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorzucił bym do tematu coś od siebie ale nie chce mi się szukać. Gdzieś przewraca mi się bold w którym pływają fusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Pierwszy raz pisałeś, że to był włos, drugi raz, że rzęsa, teraz fusy. A ja drugi raz poproszę Ciebie o te zdjęcia bolda z czymś w środku. I nie jako dowód dla mnie, tylko dla przestrogi użytkowników. Jeśli takowy w ogóle posiadasz. Muszę poszukać tego pierwszego Twojego wpisu, bo jak dobrze pamiętam to pisałeś, że to u kolegi widziałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 493
jakiś ch...wy trafiles bo u mnie nic nie plywa, chyba ze to taki włos ktory widzisz tylko ty...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta - scanbech

Następny temat

eq ocencie czy legit

WHEY premium