SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AWF Biała Podlaska

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
sorki, że odświeżam ale chciałbym się dowiedzieć z jakich przedmiotów powinienem pisać maturę aby mieć gwarancje dostania się na wychowanie fizyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
matura jak matura :P, nieważne z czego, ważne aby sie dostac i tyle ;] a potem przetrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
gwarancją jest wynik matury i egzaminów sprawnościowych ;) ja też planuję się tam dostać :D dokładnie nie wiem czy kierunek wychowanie fizyczne czy sport ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Dostać? Do Białej się idzie, a nie dostaje 75%ludzi których znam żałują że tam w ogole poszli

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
a co to za roznica gdzie studiujesz czy w bp czy w warszawie i tak potem dostajesz taki sam pakierek na zakonczenie ,rozi co najwyzej sie to nie wiem pobytem ale efekt koncowy wszedzie jest taki sam

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej to bardzo dobra uczelnia. Kształci na pięciu kierunkach: wychowanie fizyczne, sport, fizjoterapia, kosmetologia, turystyka i rekreacja. Poza tym jest jedynym Awfem w Polsce, który całą swoją strukturę mieści w jednym kampusie np. z akademika do gmachu głównego jest zaledwie ok 40 metrów. Kolejnym atutem są nowe obiekty sportowe i dobrze przygotowana kadra. Fakt teraz nie jest ciężko dostać się na AWF w Białej natomiast co innego jest z utrzymaniem tej pozycji. Większość ludzi, którzy dostali się na pierwszy rok już po pierwszym semestrze odpada - jest porządna selekcja. Dużo informacji jest na stronie Awfu http://www.awf-bp.edu.pl . Jak macie jakieś pytanie odnośnie studiów na tej uczelni z chęcią odpowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
Korkys mam pytanie co do tego kierunku zwiazanego z mundurowka ,czy juz cos takiego jest (natrafilem na cos surviwalu nie wiem czy to nie to ),lub kiedy ma to wejsc .

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Cregg: czemu żałują? A co do dostania się... jak ktoś beznadziejnie maturę zda, to chyba ma lekko pod górkę nie? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Shevy tu masz wszystko opisane http://www.awf-bp.edu.pl/specjalnosc.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
ja studiuję w białej i jest super, bujda że jest niski poziom - do Wawy trudniej wskoczyć na studia bo to Wawa - tam sie jedzie do roboty a nie na studia, jak sie chce spoko klimatu i spoko warunków na treningi to sie jedzie DO BIAŁEJ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!!

Następny temat

Malowanie obciążenia

WHEY premium