SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AWF Biała Podlaska

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
moj brat na AWFie w Bialej studiuje ...moim zdaniem wypas szkola:) bylem na uczelni...sali gimnastycznej :) widzialem ale tylko przez dzwi silke jak ciezarowcy sie "bawili" ciezarami hehe wypas xD
poza tym za***isty stadion i plywalnia... akurat przyjechalem jak byly dni otwarte i zawody w gimnastyce :D normalnie wypas :) choc ja sie tam nie ucze, POLECAM :) poza tym uczelnia z kazdej strony obstawiona barami :P takze nie bedziesz sie nudzil :) pozdro

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
Cześć Goliat to siłka na terebelskiej obok hotelu delfin. Duża dobrze wyposażona sprzęt sewim rowery ketler full miejsca i sprzętu 2 wejścia na saunę w cenie karnetu karnet dla studenta 50zł wchodzisz kiedy chcesz oprócz niedziel bo nieczynne od 9 do 22. Atmosfera dobra miła obsługa aczkolwiek są wariaci z którymi nieprzyjemnie się gada ale atmosfera ogólnie ok. Jest dostępem do sprzętu jest dobrze i nie trzeba długo czekać. Zawsze można się do kogoś dołączyć. Druga siłka jest na warszawskiej z tym że mniej sprzętu gorsze warunki (w niektórym sprzęcie trzeba regulować wszystko kombinerkami które leżą obok) Cena za karnet na Warszawskiej 55zł. Z tym że Warszawska to tylko siłownia a Goliat to klub kulturystyczny w którym odbywają sięteż inne zajęcie tj. np. aerobik. Po 5 msc regularnego chodzenia na goliata masz zniżki na odżywki w ich sklepie. Ja osobiście jestem bardziej przekonany do Goliata niż do Warszawskiej. Od stycznia tego roku będzie czynny nowy klub "FORMA" nic nie wiem jeszcze o cenniku i sprzęcie ale pewnie zaoferują coś ciekawego. FORMA będzie mieściła się na ulicy Sidorskiej. P.S. jesteś z Międzyrzeca mam tam kilka znajomych osób ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Dzięki zembry Łap Soga.
PS: Pewnie niedługo się spotkamy w goliacie (od stycznia)

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
Spoko możemy sie ustawić a gdzie masz stancję??Jakie rejony BP??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
Mi już się karnet skończył właśnie i teraz robię sobie przerwę na święta mała regeneracja się przyda bo już czuję, że coraz ciężej idzie :/ Ale od stycznia oczywiście przedłużam. Kiedyś na Goliacie było ograniczenie na studencki karnet. Studenci mogli wchodzić do 18 ale teraz już to znieśli i na studenckim ćwiczysz kiedy chcesz więc jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Stancję od stycznia będę miał na Chrobrego.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
Ja na Orzechowej jestem ok jak coś pisz na PW to sie ustawimy jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1434
Witam, studiuje na AWFie w Białej zaocznie, co wy za głupoty piszecie ze jest tak łatwo..u nas na 1 roku bylo 150 osob a teraz na 2 rok zostalo 50osob..niech sie wypowiadaja ludzie co tam studiuja a nie osoby postronne..wcale NIE jest tak łatwo, poziom jest wysoki, uczelnia ma wysoką renome!Szkoła dysponuje świtnymi obiektami sportowymi, wg mnie najlepsze w Polsce. Wiec chcetnych zapraszam, warto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ja studiuje wf w rzeszowie i u nas mówią o BP renome ma jedną z lepszych w naszym kraju popularniejszy chyba Kraków jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Też słyszałem, ze renoma bardzo wysoka. Chyba jedna z najlepszych w Polsce tego typu szkół.

Zmieniony przez - boguc w dniu 2008-01-22 12:29:53

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!!

Następny temat

Malowanie obciążenia

WHEY premium