SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AWF Biała Podlaska

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Ja studiuje na AWF w Łodzi w tym roku powstała szkoła (jest to filia AWF-u w Gdańsku , właśnie z Gdańska są prof i inny wykładowcy głownie). Jest to pierwsza uczelnia w Łodzi która realizuje program 100% "AwWeFoski". Ogólnie jestem zadowolny , fakt faktem że przedmioty typu Anatomia , Biologia , Prawo I Organizacja w Oświacie na początku przerażają ilością materiału jaki trzeba przyswoić lecz wszystkiego da się nauczyć.

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Chciałam się dowiedzieć, jak AWF w przypadku dziewczyn.Bardzo jest wygórowana sprawność fizyczna?Proszę napisać kilka zdań na ten temat.
W tym roku zdaję maturę i chce złożyć tam papiery,warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Chciałam jeszcze dodać,że zdaję wszystko na poziomie podst(biol, polski,ang)Trudno się dostać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
ludzie na nasza zaje**** uczelnie nie jest trudno sie dostac ale jak jestes tlokiem to nie ma co isc bo zmarnujesz rok albo i dwa. szkola naprawde rewelka jak dla mnie, i ludzie z ktorymi rozmawiam tez ciesza sie z wyboru. jak myslisz troszke i jestes sprawny w stopniu 4+ (skala 1-6 jak w liceum) to dawaj smialo. i oczywiscie jak chcesz to robic bo nie kazdy lubi sie pocic pare razy na dzien a i taki dni czasem masz w planie. pozdrawiam wszystkich z naszego bialskiego ~AWF~ ps. jedyne co zaluje to ze bede musial kiedys skonczyc ta uczelnie i rozstac sie z nia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
a konieczna jest matura z biologii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Dziękuję za odpowiedź z WF mam 5 + dodatkowo ukończony kurs pierwszej pomocy, podobno się wlicza w punkty?Za tłumoka raczej się nie uważam próbna maturkę zdałam dobrze.A jeśli chodzi o testy sprawnościowe, wszystkie zaliczyłeś na Max?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
ze sprawnosciowych to plywanie mialem na maxa lekka 16/20 kosza 16/20. i biologi wcale nie musisz zdawac ja zdawalem gegre. wiec sie nie bojcie dacie rade tylko troche trzeba chciec i napiszcie pozniej czy sie dostaliscie to moze na jakiej piwko zrobi sie wypad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
a za kurs pierwszej pomocy nie dostajesz wiecej punktow. extra punkty mozesz dostac za ratownika wopr topr gopr. i chyba za trenera sportowego ale tego tez nie jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Wielkie dzięki, oczywiście dam znać jak zdecyduję się złożyć tam papiery i się dostane:)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Dziekuję bardzo za odpowiedź :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!!

Następny temat

Malowanie obciążenia

WHEY premium