SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AWF

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a co potrzebujesz?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Moze nie jest to mordownia typy medycyna ale AWF do łatwych studiów nie należą.Dużo jest przedmiotów medycznych i to z nich jest dużo nauki oraz największy odsiew.Na pierwszym roku Anatomia i Biochemia,na drugim Fizjologia i Antropologia(prze***ane jak nie zdasz w pierwszym terminie),na kolejnych Biomechanika,Medycyna sportowa i jeszcze pare innych.Do tego dochodzi sprawność i to czasem taka ,że trzeba naprawde dużo poćwiczyć żeby coś zaliczyć.Szczególnie gimnastyka,pływanie i tańce,gry zespołowe zależy.Ogólnie atmosfera bardzo dobra,myśle ,że jedne z najciekawszych studiów.Byłem rok w Katowicach a teraz w Krakowie jestem i musze powiedzieć ,że jest dużo lepiej,bardziej "dbają" o studenta i jeśli się naprawde starasz to z większością idzie się dogadać.Noi oczywiście laseczkinie ma lepszych niż na AWF

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak ja zaluje ze nie uczylem sie kiedys biologi itp... i teraz nie mam szans na awf bo zdaje majce

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
To idz na PK, na mechaniczny. Będziesz miał naprzeciwko AWF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
To nie jest smieszne
musze wybrac jakis fajny kierunek gdzies... i jeszcze mysle czy dzienne czy zaoczne bo pracowal bede hehe (znaczy sie juz pracuje) ale wtedy bym wiecej

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-12-13 22:19:07

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
potrzebuje sie dowiedziec jakie byly wymagania z matury z biologi i polaka tych ktorzy sie dostali bo jesli wygorowane to nieiwem czy sie bardzo nastawiac na AWF bo jestem na mat fiz a i bede zdawal biologiw wiec niewiem czy mam szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Pitt
Jesli STUDIA, to dzienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no ja wlasnie narazie jestem sklonny raczej do zaocznych

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Rób co uważasz, tylko weź pod uwagę, że za 5-6 lat, pracodawca ''wyśmieje'' takie studia.

Chyba zdajesz sobie sprawę jakie są realia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no zdaje sobie sprawe bardzo dobrze
Mam jeszcze troche czasu na zastanowienie sie... wszystko tez zalezy jak maturka mi pojdzie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORSKI

Następny temat

siłownie w mieście Kraków

WHEY premium