SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANIMAL PAK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Musiałbym postarać się chociaż zacząć jeść więcej warzyw i owoców bo aktualnie mocno to nieregularne. Bywa, ze zjem miskę warzyw i 2 pomarańcza, dwa banany i truskawki w jeden dzień a zdarza się, ze zjem tyle co napisałem w dwa tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
W czym dokładnie problem żeby trochę poprawić tę dietę?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Problem jest tego typu, ze ja lubię jeść ale rzeczy typu słodycze, fast food itd a tak to jestem osoba, która mogłaby być cały czas na mocnej redukcji i nie przeszkadzałoby mi to.

Jeśli miałbym codziennie trzymać sztywno dietę to nie ma opcji chyba, ze bym miał mieć z tego zarobek bo to jest dla mnie zwyczajnie nie przyjemne być tak uwiązany tego jedzenia.

U mnie bywa, ze zjem białko 5 razy dziennie po 40g a bywa ze zjem rano wpc i dopiero wieczorem 600g jakiegoś mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
moze problem tkwi w sposobie przygotowania posilkow? moze tutaj by wypadalo nieco sie podciagnac kulinarnie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Nie odmowie ci racji ale ja aktualnie nie mam na to czasu w tygodniu bo przeważnie wracam do domu wieczorami natomiast w weekend preferuje wyjść gdzieś, chipsy do meczu itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Nie jesteś wyjątkiem. My pracujemy właśnie teraz a rano o 5:30 pobudka do pracy. Jak ktoś chce to ogarnie. Jak nie to ma problem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Ale tutaj dochodzi jeden kluczowy aspekt, mianowicie fakt, ze taka dieta dla mnie nie jest przyjemna. Wiadomo, ze potrafiąc dobrze gotować itd byłoby lepiej ale nawet wtedy nie miałoby to takich walorów smakowych i wygody jak to co teraz uskuteczniam.

Myśle, ze jeśli kiedyś zdecyduje się na trzymanie diety to będzie to liczenie kalorii ale z ta różnica ze trzymanie się nadal podobnego rodzaju posiłków i tylko białka na ustalonym poziomie a tłuczesz i węgle to jak wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Jak uważasz. Skoro tak Ci wygodne, to tego się trzymaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grunt to nie dać się zwariować i robić to dla przyjemności a nie katorgi czy kary. Jeżeli ciężko by ci było trzymać jałowe żarcie to urozmaicaj je trochę i od czasu do czasu wrzuć coś smacznego, tylko wtedy nie zapominaj o liczeniu kalorii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który SPALACZ wybrać

Następny temat

Najlepsze białko pod względem smaku tylko (peanut butter)

WHEY premium