SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANIMAL PACK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam.Mam pytanie odnosnie Animal Pack.Czy ktos bral juz ten zestawik??Jakie sa odczucia bo zamierzam go dokupic do swojego cyklu.

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1753
a jakie są róznice miedzy aminokwasami a odzywką białkową. przeciez to jest bialko i to.....?

jestem na cyklu i musze zwiekszyc dostawy białka do organizmu. prace mam jeżdzącą i nie ma szans na odpowiedni posiłki. mam już odżywke (70g ww, 13g białka firmy trek)

i teraz kurcze nie wiem jakie bialka lepiej kupic, te ktore są juz aminokwasami czy np. izolat serwatkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
wg mnie cena nie adekwatna do efektów które możesz uzyskać dzięki animal...

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
dokładnie animal jest bardzo drogą zabawką dla dzianych ludzi . Kolega sobie sprawił Pack z animala i nic nadzwyczajnego za taką cene możesz równie dobrze sprawić sobie coś dużo fajniejszego co da większe korzyści . Chyba ze masz w kasy w brud i bawisz sie w testera to wtedy możesz sie bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
jesli chodzi ci o mase to np zamiast nawet najtańszego animala masz nitrobolona albo albo inne NO czy też jakiegoś dobrego stecka czy też nawet od małego do dużego cyklu na krecie bo animale od 80zł do 300zł są wienc spora kasa i przed zakupem czegoś lepiej sie zastanowić czego chcemy by dany produkt nam dał Mi szkoda kasy na takie animalki ( czasem kupić lepiej kilka kilo filetów z kurczaka bo mogą dużo więcej ci dać )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
No wlasnie nie mam kasy obecnie.

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
to wogule nie myśl nadtakimi rzeczami jak animal a jak bedziesz miał jakieś zł. to napisze cel czy masa czy rzeżba i ile masz kasy i sie pokombinuje jest tu wielu koleśi co dobrze ci doradzi wienc niemasz czym sie przejmować odkładaj kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
lepiej to jesc niz nie jesc

ale jesli bym sie mial zastanawiac pomiedzy tym a pozadnym cyklem kreatynowym wybralbym to drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1753
witam

a co to jest dobry cykl kreatynowy?
zadaje to pytanie wielu i nie mam konkretnej odpowiedzi. mam dobra diete (3gbialka,6wegli,1tluszczu), oprocz tego przyjmuje witaminy,hmb 3,2g dziennie i niedlugo zaczynam brac kretke ale niewiem co jeszcze moglbym do niej dorzucić. prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
dobry cykl kreatynowy no dla każdego co innego ale jeśli to bedzie " pierwszy raz " to np Kretka Vitala do tego Carbo bądz Dextroza Jakieś Witaminki I Tauryna to można nazwać dobrym pierwszym cyklem kreatynowym potem jeszcze 2 cykle to luz a puzniej kombinowanie z rodzajami kreatyny stekami i z kasą na te cykle bo pużniej koszty również wzrastają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1753
kretke bralem przez wrzesień plus do tego caly czas jade na hmb . w listopadzie chce znowu zapodac kretke i caly czas hmb i zastanawialem sie nad dodaniem jakiegos cell pump, xpand albo creafusion tylko nie wiem co to jest. a w sklepie sfd niewidze tych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
to co wymieniłeś to są różnego rodzaju steki kreatynowe zawierają one np różne rodzaje kreatyny dodatkowo skłądniki jeszcze typu azot albo tauryne jakieś witaminy sporo tego było wienc poczytaj a napewno zrozumiesz co to i poco no do mono możesz CP dożucić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy napewno to ZMA jest takie opłacalne...?

Następny temat

przed SHOCK THERAPY , po STORM

WHEY premium