SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDROXEN (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113900

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486
Mam Bana wiec nie bede nic wklejal, hoj wie za co go dostalem ale Prop daje rade

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4953
nie jesteś już zawiedziony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486
Czym banem ,? Czy propen ? Bana w hooju mam ! Prop dziala jak powinien 3 tydzien a pala stoi caly dzien wiec chyba dziala

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4953
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
133 MHZ jak będziesz miał lekarza, co przepisze te recepty, daj cynk, chętnie też do niego się udam po takie recepty
Gadałem z moim dilem i twierdzi, że aktualnie ciężko ze środkami na rynku, a z apteką to w ogóle. Zaproponował mi... znowu to samo, czyli dekę androxena.
Raz jeden w mojej krótkiej karierze koksowania namówiłem lekarza rodzinego, żeby mi przepisał 4 opak. metki. Miałem grypę jelitową i schudłem 5 kg. Byłem płaski jak deseczka i lekarz się zlitował. Za metkę Jelfy w aptece zapłaciłem kilkanaście złotych.
Zamiast legalizować marychę, trzeba zalegalizować koks. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 218
tren najprawdopodobniej za... zanizony o ile jest tam tren...prop szalu nie robi,deka tez slabizna...fakt fajnie wyglada,opakowanie i h.. z tego,malo tego po trenie dupe rozsadzalo i nawet porzadnie na laweczce nie szlo sie rozlozyc przez pare dni po strzale,dobry staff dla dzieci co widza ze cos ladnie wyglada,chologram sie swieci i mysla ze orgyginał prosto z apteki bo dill wciska to im bo na silce nikt tego nie chce...mniej sie wachalem przed kupnem propa rosjana ktory wygladal jak totalna sciema w tych krzywych ampach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
bralem tren dzialal swietnie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777
Prop dalej dziala pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2434
witam. jak deka i test blend 350 ? na chwile obecna bo zamierzam wlasnie zrobic cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Deka działa, nawet za dobrze. Jednak mam podejrzenia, że jest tam jakiś mix z teściem, np. cypio. Sterylność ok, bezbolesna, działa fes po około 3/4 tyg. Czyli wyglądałoby dobrze. Chłopaki zaraz mnie zakrzyczą, że p...dole głupoty, ale coś jest nie tak. Za duże napuchnięcie przy dobrej diecie, straszny blok, jakby była podwójna dawka teścia. Jak chcesz być pewien na 100%, poleć samą dekę androxena przez 4 tyg. i zrób badanie teścia z krwi - to kosztuje około 30/40 zł w prywatnym labolatorium. Norma to od 4 do 10 - jak będziesz miał znacznie powyżej = tam pływa teść. Powodzenia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

której firmy tren teraz dobrze stoi

Następny temat

ATD ?

WHEY premium