SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDROXEN (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
https://www.sfd.pl/UWAGA_Poważna_sprawa-t770545.html

Polecam lekturę tego posta powyżej. Może niektórzy przejrzałem na oczy. Cięcie dupska to jeszcze nie najgorsza jak widać opcja.

Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2011-07-18 23:04:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


u mnie w miescie koles po winku balkana wyladowal w szpitalu... i co ?
drugiej osobie po winku innego ug (nie bede pisal nazwy) oczy wychodzily na wierzch, malo nie wyplynely, po odstaiweniu jeszce z miesiac czasu chodzil po lekarzach..

saa poprostu tacy ludzie powinni sobie odpuscic i tyle. ew komus strasznie androxen przeszkadza. bo zeby byly to notoryczne przypadki to mozna by bylo zrzucic wine na soku

pomysl nawet sam troche, jesli bylaby to wina soku to cala partia bylaby z***ana czyms i co 2 czy 3 osoba miala by takie objawy. Chyba ze zakladasz ze kazda flaszke soku gotuja oddzielnie

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2011-07-18 23:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Nikt nie zabrania ci stosować underow . To twoje zdrowie i twoja oszczędność czegoś kosztem czegoś. Każdy ma wYbor ale każdy tez powinien być tego wyboru świadomy dla tego bardzo dobrze ze takie posty powstają i jeśli znasz takie przypadki to jak najbardziej trzeba je podawać tymbardziej ze są to przypadki środków robionych w mało profesjonalnych warunkach lub typowo jak balkan pod kontem handlu na czarnym rynku. TRZEBA o tym mówić.


Ps. Zastanawia mnie czy twoje ironiczne podejście wyglądało by tak samo jak by koleś zgłosił ta sytuacje w odpowiednie miejsce i zacżelo się postępowanie dotyczące wykrycia źródła tego srodka uznawania osób zachwalajacych to mogących się w dużym stopniu przyczynić do choroby tego człowieka w wyniku sprawdzenia ze jego dolegliwości maja faktycznie związek z tym z czym podejrzewa ze jest źródłem jego stanu zdrowia.

Myśle ze takie coś może być bardzo realne a pierwsze co to wezmą pod lupę zachwalaczy, przedstawicieli handlowych itp...

Także proponuje się zastanowić.

Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2011-07-18 23:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
A może własnie z takiego powodu powstało teraz gody resztek we roślinach 10ml?

Bo już ktoś pisał ze to własnie nowy androkxen?

https://www.sfd.pl/BODY_RESEARCH_Co,.Ltd_10_ml_vial-t769185-s5.html

Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2011-07-18 23:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie moze zglaszac to gdzie tylko sobie zyczy, sam konsumowalem rozne rzeczy, grono znajomych rownierz i bazuje tylko na opiniach z tego grona. chyba ze cos insynuujesz

i co z tego ze napisze ze znajomy wyladowal w szpitalu po winku balkana a drugiemu po innym ug oczy malo nie wyplynely ? co to pomoze ? takie maja organizmy i tyle. moim zdaniem to nie wina winka balkana czy tez tego innego ug, bo srodki sa bdb to poprostu ich organizm tak zareagowal i musza sie z tym pogodzic i sobie darowac, a zadnemu z nich nie przyszlo do glowy by wkrecic ze winko bylo jakies c***owe, bo kazdy z grona znajomych widzial jak ten towar robil drugiego konsumenta


jak mi wyrosna wlosy na plecach, bede mial guza lub ropnia po propie, przerost narzadow wewnetrznych to tez mam to zgloscic w odpowiednie miejsce ?
Kazdy konsument chyba wie ze bije saa na wlasne ryzyko. do kogo mozna potem miec pretensje ? do producenta, handlarza, przedstwaiciela, rodzicow ? moim zdaniem tylko do samego siebie.

wiec daj spokój.

ciekawi mnie dlaczego nie bierzesz pod uwage organizmu danej osoby ? nie kazdy jest okazem zdrowia stworzonym do koksowania.

wiem po sobie, zacznynam bic saa to moj organizm glupieje, wiec odpuszcilem saa po chvj mam ryzykowac potem takim czyms jak autor tamtego postu ?

a sa tacy co maja to w dupie i laduja cykle a potem cos go zakuje i obwinia sok.

dlatego bazowac tylko na aptece ale nie tej z czarnego rynku

nie chce byc niegrzeczny wiec juz chyba nic nie bede pisal na temat Twoich wypowiedzi.
zdrowka MYTHMAN

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2011-07-19 00:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 567
MYTHMAN, do tej pory mialem cie za poważnego faceta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra to kto testuje tren androxena acate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
jak by kazdy tak myslal to nikt by koksu nie walil

Zmieniony przez - Marcino24 w dniu 2011-07-19 15:09:48

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to testuje tren androxena acate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
wlasnie macie dokladne foto trena ace ciekawi mnie kolor soku czy jest ciemny?? i działanie tego treniku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

której firmy tren teraz dobrze stoi

Następny temat

ATD ?

WHEY premium